Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ciki felmondani?

Mennyire ciki felmondani?

Figyelt kérdés
Mennyire ciki felmondani 1 év után ? Mennyire nézik ezt a cégek , hogy hány évet dolgoztam eddig ? Tehát hogy hol mennyit voltam .
2018. nov. 8. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után egyáltalán nem ciki. Azt hittem, azt kérdezed, a második héten mennyire ciki. Egy év teljesen rendben van. Na meg a felmondás nem ciki-nem ciki kérdése, gondolom, van nyomós okod, amiért felmondanál.
2018. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felmondani soha nem ciki.


Valami nem tetszik, vagy a körülményeid miatt mennél, vagy csak egyszerűen nem akarsz dolgozni, jogod van felmondani.


Én láttam olyan "munkakönyvet", ahol 5 percenként volt újabb munkaviszony. Aztán az illető a cégünknél ragadt vagy 12 évre. Kereste önmagát... :)

2018. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Nekem a mostani munkahelyem eddig a leg hoszabb es kicsivel tobb mint egy eve dolgozok itt.

Akikkel egyutt kezdtem el dolgozni azok kozul mar senki sincs itt :D.

Van aki kesobb jott ide dolgozni mint en es mar reg felmondott.

Volt akit felvettek, eljott az elso treningnapjra es masnap fel is mondott :D

2019. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az
2019. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt egy év. Mi történt?
2019. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg mindig ugyanott tartasz ahola part szakad? miert nem leptel
2019. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, még nem léptem, de már minden nap elmondom szinte, hogy kezd elegem lenni. Igazából ez egy cég, 2 műszak , 12 óra, gyár. Fizu nem rossz, kb 210.000 Ft. Hétvégente, ünnepkor meló. Szinte minden hétvégén meló , mert úgy jön ki.


25 éves fiú .. vélemény, váltani érdemes lenne? Vagy magyarországi fizetésnek ez nem rossz?

2019. okt. 31. 11:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túl sok fizu, nem olyan, h ne találnál jobbat. Persze rossznak sem mondanám. Keresgélj, de csak akkor mondj fel, ha van új helyed!
2019. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amin gondolkodtam, az a kamionozás. De nem sokáig, amíg nem jön össze a terv, illetve még nincs család. De csak is belföld, max 1-2 nap külföld.
2019. okt. 31. 14:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából félek váltani, mert ki van ha nem jön be a számításom..
2019. nov. 9. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!