Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy jó burkoló/festő...

Ha egy jó burkoló/festő vállalkozó itthon megkeres havi 700. 000-900. 000 forintot nettó, Ausztriában elérhet másfél millió forintnyi eurót is? Jobbak ott a vállalkozások nyereségei/profitja?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 nem igazán. És gondolom a napi 20 sem 8 órás munkával, legálisan adózva jött ki...


Persze hogy nagyon sok amikor a szaki azt mondja fél millió plusz anyag költség. Nekem, megrendelőnek sok. Rengeteg.

Ha viszont azt is melléveszem, hogy ez mennyi idő és így milyen órabér akkor köszönöm szépen de én inkább maradok a heti 40 órás, kényelmes irodai munkámnál.

2018. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hol élsz, melyik bolygón?
2018. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is csak ügyfél oldalon áll és csak a hatalmas összegek lebegnek a szemei előtt. Az már nem érdekes hány óra munkával. Oké, nem minimálbér jön ki, ez igaz, de nem is nagyon haladja meg az átlagfizetést.
2018. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!