Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mit vettél az első fizetése...

Te mit vettél az első fizetésedből? Szerintetek ez túlzás?

Figyelt kérdés

Én még csak nem rég kezdtem dolgozni, az első fizetésemből iPhone 8 plust szeretnék venni, a másodikból pedig egy o bag táskát, a későbbiekben szeretnék egy gyönyörű Michael Kors órát, de persze nem minden hónapban ilyenre szeretném költeni a pénzem, szeretnék spórolni is.

Egy barátnőm mondta, hogy miért akarom ilyenekre költeni a pénzem, ő semmi különöset nem vett a fizetéséből. Viszont én meg úgy vagyok vele, hogyha ezt szeretném már régóta, akkor miért ne vehetném meg? Ráadásul saját pénzemből, amiért én dolgozok meg és nem a szüleimtől kapok ilyen drága dolgokat.


2018. nov. 15. 07:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az iPhone gagyi? Azért ne essünk túlzásokba gyerekek, az egyik leg megbízhatóbb (ha nem a legmegbízhatóbb) készülék a piacon. Az ismerőseim 4-5 év után cserélték le a régit. Egy androidos telónál ritkaság számba megy, ha 3 évig bírja (a szoftverfrissítésekről már nem is beszélve)
2018. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Hát ez az, én nem fikáznám mert nem ismerem, de én is úgy tudom, hogy nem olyan rossz telefon az iPhone. Csak hát drága. Akkor inkább 2-3 évente veszek egy új androidost és még marad is pénz.

Jelenlegit 4 éve használom, mostanában kezd csak lassulni.

2018. nov. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát manapság már nem kapni új csúcstelefont 200 alatt(lásd: Samsung, Huawei), szóval ezzel az erővel iPhone 8 is ebben az árban van.
2018. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

"Egy androidos telónál ritkaság számba megy, ha 3 évig bírja (a szoftverfrissítésekről már nem is beszélve)"


Aha, persze, 60 ezres telefonra is jön havonta a biztonsági frissítés és min. 2 főverzió frissítés ezenkívül.


IPhone-t látok, csak röhögök, hogy ez a marha is kidobott 300 ezret telefonra + évi 100 ezret, nekem meg annyival több pénzem. A ráadás, hogy a telefonom is jobban használható és többmindenre.

2018. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kinek szive joga arra költeni a pénzét, akire akarja. Ha te 60-at szánsz egy telóra, ahhoz senkinek semmi köze. Nekem belefér, hogy zsebből kifizessek 300 ezret egy telóra. Aprópénz ahhoz képest, amit mostanság másra költöttem. De én mégsem nevetek azon, aki más telót vesz 😏
2018. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*Mindenkinek szíve joga...
2018. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
*amire akarja...
2018. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Gyenge trollkodás volt, a milliárdosok nem a GyK-n töltik a szombat estéiket. Remélem azért anyuci majd megszán 500 Ft-tal hogy vehess magadnak egy tábla csokit.
2018. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok milliárdos, de hét számjegyű a fizóm. Ezért is próbálkoztam érzékeltetni, hogy kinek mennyi pénz sok egy telóra. Köszi otthonról elköltöztem olyan 15 éve, a saját erőmből keresek annyit, amennyit (és nem, nem zsivány vállalkozó vagyok vagy ilyesmi és még csak nem is valami bankár)
2018. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Nekem belefér, hogy zsebből kifizessek 300 ezret egy telóra."


Sokmindenkinek beleférne, de erre is jönnek havonta a biztonsági frissítések és jönnek az új főverziók is, jobban használható alapból (just works) iOS alap appok semmit nem érnek (navigáció, fotótár, zenetár, stb.) és többmindenre használható a 60 ezres, pl. van mobilfizetés van rajta normális csatlakozó, dupla sim, memóriakártya, újlenyomatleolvasó, stb. stb.


Egyedül a kamera jobb egy iPhone-ban mint ebben, de instára, normál fotózásokra ez a duplakamera is bőven sok.

2018. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!