Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te mit vettél az első fizetése...

Te mit vettél az első fizetésedből? Szerintetek ez túlzás?

Figyelt kérdés

Én még csak nem rég kezdtem dolgozni, az első fizetésemből iPhone 8 plust szeretnék venni, a másodikból pedig egy o bag táskát, a későbbiekben szeretnék egy gyönyörű Michael Kors órát, de persze nem minden hónapban ilyenre szeretném költeni a pénzem, szeretnék spórolni is.

Egy barátnőm mondta, hogy miért akarom ilyenekre költeni a pénzem, ő semmi különöset nem vett a fizetéséből. Viszont én meg úgy vagyok vele, hogyha ezt szeretném már régóta, akkor miért ne vehetném meg? Ráadásul saját pénzemből, amiért én dolgozok meg és nem a szüleimtől kapok ilyen drága dolgokat.


2018. nov. 15. 07:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Okès látom te is csak a Mediamarktban fogtál kézben iPhone-t és nekem nincs is nagyon kedvem vitatkozni veled, ha neked megfelel a 60 ezres telód akkor annyi. Én aztán nem fogok ezen vitatkozni veled és nem foglak ezért leszólni. Neked az tetszik, nekem meg más.
2018. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Jól ismerem a telefont. Ezen nincs is mit vitázni, hogy egyikben van használható NFC, ujjlenyomatlolvasó, normális csatlakozó, stb. a másikban meg nincs, appokkal is egyetértett a legtöbb iOS user.


Teljesen oké ha te azt veszed. Ha az is 60 ezer lenne ugyanilyen kamerával vagy minden telefon 300 lenne akkor is az Androidost venném, mert nekem jobban használható.

2018. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy félinformációk birtokában akarsz vitázni (sőt egyáltalán vitázni akarsz erről). Ne tedd, úgyis csak azt fogja gondolni mindenki, hogy jaja drága szerinted a telefon és ezért fikázod. Én 4 Androidos flagship telót (Samsung, LG-t) is elfogyasztottam, mielőtt elegem lett és vettem egy iPhone-t, szóval engem már nem tudnak érdekelni ezek a szokásos érvek, hogy nincs egy iPhone-on jack csatlakozó meg ilyesmi. Megtapasztaltam a különbséget a napi használat terén és egyelőre kösz, nem kérek ismét az Androidból. De ismét mondom, te használd megelégedéssel, ha nincs semmi problémád vele, én aztán nem akarlak rábeszélni semmire.
2018. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Öljétek itt egymást

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..



Nem az volt a kérdés, hogy az ifón jó telefon e...

(Amúgy nem az)

2018. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na erre az utolsó mondatàval csak ez is beáll az iphone haterek közé 😂 De, az iPhone egy marha jó telefon. Dràga, de a piacon a legjobb. Nem véletlenül majmolja az összes többi gyártó és hozzá hasonlítja a többi készüléket az összes tesztelő.
2018. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Dràga, de a piacon a legjobb."


A többségnek nem jó mégse, azért fogy belőle egyre kevesebb évről-évre, de nincs ezzel gond jövőre majd többet kérnek érte tőled is az egyre silányabb minőségért, de így legalább marad ugyannyi profit mint idén.

2018. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!