Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek túl sokat kérnék?

Szerintetek túl sokat kérnék?

Figyelt kérdés
Porgamozói állás. Felsőfokú végzettségem és fél év tapasztalatom van (tudom ez kb semmi, de úgy érzem értek a szakmához). Nettó 280 alatt nem fogadnám el az állást, pedig emellé kapnék cafeteriát és telefont. Szerintetek sokat kérnék?

2018. nov. 20. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy körülbelül? A közgazdaság az nem Tippmix.


Ilyen szinte tudja már mindenki hogy, kedvezmények nélkül 2018-ban (és 2019-ben szintén) 33,5% % a bruttó bérből történő elvonás különböző járulékok formájában.

2018. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy tudják. Én voltam már pár interjún, fogalmuk nem volt, hogy milyen levonások vannak. Ott a gyerekkedvezmény, a tartós beteg kedvezmény, az első házas kedvezmény. Ezeket a munkaadó nem fogja neked ott számolgatni.

Ez is érdekes, amit írtok, hogy a próbaidő lejárta után masszívan emelkedik a bér. Mégis hol? Én ilyet még nem tapasztaltam, viszont az összes munkahelyemen az összes pályakezdő halálosan meg volt sértődve, hogy a próbaidő után nem emelték duplájára a bérét. Szerintem ez elég kevés helyen divat.

2018. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát igen, én is számíottam rá, hogy próbaidő után legalább valami 10 ezer forintos jelképes emelés lesz, vagy fél éven belül, előző munkahelyemen (mondjuk az multi volt, kőbe vésett szabályokkal, kiszámítható emelésekkel) így volt. Kis cégnél inkább egyénileg osztogatják az emelést.
2018. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!