Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én tehetek erről szerintetek?

Én tehetek erről szerintetek?

Figyelt kérdés

Diákmunkára járok fizetés jó, napi nettó 16 ezer ft.

Na de ezért monoton munka szalag melett 11 órában.

Egy mozdulatsort kell csinálni 11 órán keresztül.

És hiába a pénz, 2 napot bírtam összesen.

Nem azzal van a gond hogy dolgozni kell, hanem egyféle mozdulatsor 11 órán keresztül.

A monotonitás nagyon nehéz.

Az agy 3 óra munka után, vagyis a szervezetünk elkezd másfelé koncetrálni,ilyenkor pedig elrontja az ember a munkafolyamatot.

A munka annyiból áll: hogy én legalábbis ülők egy széken, és jönnek le másodpercenként a ragasztott kisdobozok, ilyen mosopor kis dobozok, üres dobozok, és azokat kell beletenni egy ilyen kartontálcába, majd ha az megtelt, nem kell felállni, elviszik, és jön a másik. Na most egy ilyen kartontálcába fér kb, 70 doboz. És kb 500-600 biztos megvan egy műszak alatt. És csak az egyik kezemmel tudom csinálni ezt a mozdulatsort mint egy robotgép, csak ott nincsenek, ezért diákokat alkalmaznak.

És kiléptem, aztán szüleim, meg mindenki szerint én vagyok a béna meg minden hogy nem bírtam.,

23 /F


2018. dec. 6. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Autista álommeló
2018. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%
20 nap nettó 320 000Ft, jelenleg egyetemen tanszéki mérnökként havonta nettó 124e-et kapok, lazán bevállalnám ezt a csomagolós munkát a szabim alatt.
2018. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem az a munka amit 20 nap bírsz csinálni. Pláne ha nem pont mellette laksz. Elég sok idő mire kijutsz oda. És akkor 12 órát ott vagy.
2018. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!