Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki végzett valamilyen távmunkát, amíg otthon maradt a babával? Ha igen, mennyi ideig csinálta és milyen munkáról volt szó? Nehéz volt összeegyeztetni a baba körüli teendőkkel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia en is babat varok. Facebookon illetve allaskeresoi oldalakon vannak olyanok hogy termekeket kell megosztani es elpasszolni embereknek. De nagyon vigyazz mert a legtobbje piramis jatek es csak teged huznanak le, ezt nagyon jol ki kell fogni es sok embert kell ismerned akiknek eltudod adni ugy hogy hasznod legyen. Nekem sokat ajanlottak/talaltam is de mind piramis jatek volt. De akadt nehany jo is amit kiprobaltam az bevalt de kb 20-50e volt amiket kaptam erte 3 hetente. Napi 3-4 ora raforditassal (ha kevesebb az sem baj) csak internet kellett es raszanni azt a napi nehany orat.
2018. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En addig csinaltam amig terhes voltam es nem tudtam fizikai munkat vegezni illetve amig a babam nem lett 3 eves.
2018. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszoktól kissé eltérően én full távmunkában vagyok programozó (EV), kb. csak bevásárolni meg szórakozni mozdulok ki.

Ez az én esetemben napi 6-8 óra munka, viszont tejel rendesen, de ez elég komoly karrier, szóval nem csak valami olyan, amit napról napra csinálgatsz.

2018. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen azt is akartam irni hogy olyanra is van pelda mint az utolso. De ahhoz tobb tapasztalat tobb ido kell de persze sokkal jobban fizet. Mivel nekem nem lett volna eleg szaktudasom egy komolyabbhoz meg idom se igy csak ilyenekkel foglalkoztam hobbibol egy kis "zsebpenzert". De ha van tapasztalatod esetleg vegzettseged akkor nagyobb dologban is gondolkodhatsz. Elso voltam
2018. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!