Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki azon aggódik egy vagy két...

Aki azon aggódik egy vagy két számjegyű béremelése lesz jövőre az mit szólna olyan helyhez ahol évek óta konstans NULLA az emelés?

Figyelt kérdés

Ismerősöm az őrületbe kerget azzal hogy azon nyifog, a cége még nem jelentette be a 19-es emelés mértékét. Lesz emelés az biztos, de egy vagy két számjegyű ezt még nem tudni.

És őszerinte ez elfogadhatatlan.


Vajon az ilyen emberek mit szólnának az én helyemhez? Nálunk ilyen kérdés fel se merül, évek óta pont ugyanannyi az emelés. A nagy nulla.


Az ilyne helyhez mit szólna az aki a béremelés mértéke miatt nyafog?


2018. dec. 29. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem iden 21%ot csokkentettek tavaly17-et. Hogy lehet ahhoz a remek ceghez jelentkezni?
2018. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fogok e jövőre fizuemelést kapni, de pont nem érdekel, hogy más mennyit kap. Vagy mire számítottál, mit fognak vadidegenek szólni a te fizuemelésedhez?
2018. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék hozzá senkit, mert nem dolgoznék ilyen helyen.


Az ilyen cég menjen szépen csendben csődbe.

2018. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10-es:

Nyilvánvalóan százalékról van szó, így nem nagyon van értelme helyiertekekrol beszélni. Elég egyértelmű mi az egy számjegyű és mi a kettő.

2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 TappancsMancs ***** válasza:

Jó okés.

Én le tudom írni mindkettőt, íme.


két számjegyű

20 %-os


Érdekes a korrekt kifejezés még rövidebb is.


Elfogadom a válaszodat, nekem ez ködösítés mint az átlagfizetés is. Jó mindegy is.

2018. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A fonok letrollozott?


:)


Mindenki latja, hogy troll vagy, csak te jatszod a geniuszt.

2018. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A fonokod hulyenek nez, es te meg asszisztalsz neki.


Sok sikert kivanok a fonokodnek! :)


Nagyszeru ember a fonokod!

2018. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Szóval kb úgy látod aki ilyen helyen van az meg is érdemli?"


Írtam már neked, hogy igazából ennyit sem érdemelnél, dehát semmi sem lehet tökéletes.

2018. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!