Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglisztika alapszakkal hogy...

Anglisztika alapszakkal hogy helyezkedhetek el?

Figyelt kérdés
Van lehetőség? Mesterképzés nélkül

2019. jan. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Sehol.


De majd jön mindjárt 3 troll és leírják, hogy ők ENSZ tanácsadók meg nemzetközi atyaúristenek vele, havi 6M fizuért.

2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom,akkor megy az angol.

Angol nyelvű ügyfélszolgálatok, angol nyelvű értékesítés.


Viszont. azt javaslom, végezz el egy szakirányú képzést.Soknál csak a diploma az előfeltétel, a milyensége nem számít.

2019. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én angol alapszakon végeztem, eleinte csak szutyok munkahelyeim voltak, de most végre egy nemzetközi cégnél vagyok utazásszervező. Oké, a papír csak kb beugró volt, viszont az angol alapfeltétel és használni is kell sokat.
2019. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ssc be siman felvesznek
2019. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegezz el melle logisztikai okj-t.
2019. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
SSC és csak Budapestben gondolkodn,az ország többi része kuka. Én anglisztikával kerültem be egy ügyfélszolgálatra, 1.5 év után szenior, 2.5 év után vezető lettem, jelenleg mindennel együtt nagyjából havi 800k bruttónál tartok, nyugodtan ignoráld azokat, akik szerint krumplisütésre vagy ítélve. Továbbra is alig tud valaki értékelhetően angolul. Mármint a reálértelmiség szereti azzal áltatni magát, hogy a B2 Hunglish más nyelvek ismerete nélkül az nyelvtudás, de általában csak égünk, mikor megszólal az egyik ilyen kolléga egy értekezleten. C1+ az a szint, amit remélem sikerült elérned, ha már az alapvizsga is csak 2-3 volt, akkor viszont tényleg inkább mekdonálc. Reméljük nem ez a helyzet, ebben az esetben be kell kerülni, tolni a melót, mint egy őrült, akkor is, ha unalmas, aztán 1-2 éven belül jönnek az előléptetések. Plusz persze, tolni tovább a nyelvtanulást. Mesterképzés felesleges, általában csak a közszférában kell, az meg kevesebbet fizet, mint a gyorséttermek.
2019. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!