Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltatónak nem illenék ha...

Munkáltatónak nem illenék ha mást nem inflációkövető béremelést adni?

Figyelt kérdés

A munkahelyünkön évek óta semmit nem emeltek.

Nem illenék neki legalább ha mást nem is, inflációkövető 5-8%-os béremelést adnia?

Ha többet nem is?


Mert szó nincs béremelésről idén se, ez már tudhatóü. Talán majd 2020ban, de inkább 2022ben, miközben 2012ben nyúltak utolájara a bérekhez!


2019. jan. 9. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
En is jelentem mindig de sose veszik le a kerdeseit
2019. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
így van az én hozzászólásaimat is szokták törölni a munkaügyis kérdései alól de a munkaügyis kérdéseket hiába jelentem sosem törlik.
2019. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: hogy maradhattál eddig életben?
2019. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész, tök feleslegesen vitatkoztok vele. Komolyan bárki elhiszi, hogy Budapesten ennyire nincs más?


“5-8% pozícióváltás nélkül bőven átlagon felüli emelés"


Dehogyis. Sima alkalmazott vagyok, semmi extra. Most nem volt emelés, de nyáron 11%-ot emeltek. Csak úgy, kérés, könyörgés nélkül.

2019. jan. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

"hogy Budapesten ennyire nincs más?


"



1000000000x leírtam millió hely van annyi mit a szemét. Mint a szemét na és olyanok is!!!

Hát ilyen helyek lennének akár 10 holnapra na de ez kinek kell ???


80 műszak szarért húgyért? Meg bizt őr meg 12 órás bolti eladó meg ilyenek? Iyenek lennének holnapra és akinek 6 anyja volt majd el is megy. Én nem az biztos!!


Ezekért a retekszarokért nem hagyom ott a mostani 1 műszakos irosai melómat hogy aztán az új helyen méág ennyit SE!!! keresssek!!


NA ELLENVETÉS??

2019. jan. 11. 07:53
 56/61 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ellenvetés.


Téged beárazott a piac: lusta vagy, használható tudásod nincs, kockázatot vállalni nem mersz, s szociális képességeid pedig katasztrofálisan rosszak.


Úgy látszik, ennyit érsz.

2019. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

"kockázatot vállalni nem mersz"



A kockázatvállalás azt jelenti hogy ugorjak bele egy ismeretlen új helyen egy próbaidős szarba hogy aztán még a mostaninál is szarabb legyen?? Hogy aztán még ennyit se keressek? Ezt jelenti?


Mert a mostaninákl szarabb helyet ezret találok holnapra na de jobbat 1et se 10 év alatt se.


Akkor mire vállaljak kokáztatot a semmire?A mőg szarabbra? Mert hnogy jpbb helyet nem találok az tuti. Hol is találnék egy jó heylen nem rám várnak.

2019. jan. 11. 08:20
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

" Mert hnogy jpbb helyet nem találok az tuti. "


Akkor meg mit rinyálsz itt állandóan, ha ez jó hely?

Már megint farkába harapott a kígyó :D

2019. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szerencsetlen, egy troll.


Kell a nezettseg az oldalnak.

2019. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:

"Akkor meg mit rinyálsz itt állandóan, ha ez jó hely?"



újra leírom 100000000000000 alkalommal nem jó a hely a hely egy trágya, de JOBB nincs.

A kettő nem ugyanaz!!!!


Ha az éhező ember talál egy penészes kenyeret megeszi-a semminél jobb.

De ettől még nem lesz jó a kenyér, ettől még az csak egy szar penészes szemét lesz-de JOBB nincs!!

2019. jan. 11. 10:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!