Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány határidőn túli csak...

Hány határidőn túli csak részbéres fizetési lépését néznétek el a munkáltatónak mielőtt felmondanátok?

Figyelt kérdés

Márciusi bérem 1 hetes késéssel jött, de megjött.

Áprilisi bérem nem késve jött, de 30.000-el csonkább volt mint a szerződéses, a 30-at vagy két héttel később megkaptam

Májusi bérem 20-al csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júniusi bérem 15-el csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júliusi bér még nem jött, nem is kellett jönnie, de kíváncsian várom az anomáliát


Bérpapír az nincs, évek óta nem is látott itt senki olyat. Fogalma sincs senkinek a hiányzó összegek hova tűnnek (nem csak tőlem vonogatnak le) bérpapír az nincs ugye ... de van egy tippünk hova tűnnek a pénzek.


Még hány húzását néznétek el a cégnek felmondás előtt?


2018. aug. 5. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Semennyit, ennél akad jobb munka is. Lopnak tőled, és

örülhetsz, ha a bejelentésed körül tiszta minden. Lépj le onnan.

2018. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Üdv újra itt, Balázska!

Én a másodiknál továbbállnék, de mint tudjuk, te nem mehetsz sehová, mert a diplomád nem jó semmire, csak a közmunka vagy a gyári meló jöhet szóba, úgyhogy maradsz a hasonlóan életképtelen gyökér kollégáiddal együtt.

2018. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Már áprilisi bérhiánynál cselekedned kellett volna.

A boltban sem vásárolhatsz úgy hogy majd jövök 2 hét múlva mert akkor kapom meg a fizu további részét.....

Be vagy jelentve?


Sajnos lehet madárnak néznek...hátha vagy olyan hü.e hogy sokáig elviseled így....

2018. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Részbéres fizetési lépés...


Te hülye vagy.

2018. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Még hány húzását néznétek el a cégnek felmondás előtt?"


Mivel gondolom esélyed sincs értelmes munkára, így úgyis addig maradsz, amíg éhen nem halsz.

2018. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Beírásaid színvonala alapján még így is durván túl vagy fizetve.
2018. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Balázska, balázska, mikor unod meg ezt?
2018. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Balázska, balázska, mikor unod meg ezt?"



Hogy miért vagyok balázska azt ugyan elképzelni nem tudom.... sokadik alkalom hogy így hívnak. Nem az vagyok.


Hogy mikor unom meg? Majd ha a munkáltatóm felhagy a csalással lopással törvénysértéssel majd akkor.

És az nem mostanában lesz. De nem rajtam áll mikor.


Kielégítő a válaszom?

2018. aug. 5. 13:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Mondj fel, Balazska. Ha ennyi tokod nincs, akkor nyilvan mashoz nem ertesz es orulj hogy van munkad. Ne itt rinyalj.
2018. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"mondj fel, Balazska. Ha ennyi tokod nincs, akkor nyilvan mashoz nem ertesz es orulj hogy van munkad."


ööööö hadd kérdezzem már meg!

ha örüljek h van munkám akkor miért is mondjak fel?

minek? hogy aztán még ez se legyen?

Ellentmondás! Ha örüljek.. akkor nem mondhatok fel, mert uyge örüljek hogy...


hát ezt mondom én is ezer éve! hogy nem mondok fel mert örülök h van munkám! szar meló tolvaj főnökkel csaló szemét hely-de VAN!

És ha itthagyom akkor még ez se lesz.

És akkor mi lesz? Közmunka?

2018. aug. 5. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!