Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakört tudnátok...

Milyen munkakört tudnátok ajánlani amiben viszonylag nincs olyan sok stressz és marad mellette szabadidőm? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lényeg a következő. Ott hagytam már 2 okj-t, mert nem éreztem magaménak és időpazarlásnak éreztem. Az első után édesanyám intézett nekem egy csomagoló melót, most megbeszéltük, hogy magamnak keresek valamit, hogy ne az legyen, hogy nem szeretem. A csomagolói melónál sem a melóval volt a probléma hanem az undorító céggel és a munkatársakkal akik áskálódnak. Igen tudom, hogy nem ők adják a fizetésem és nem is barátkozni járok oda, de önmagában minden nap nagyon durván rosszul éreztem magam. Most szeretnék egy olyan melót találni amivel pár évig letudom magam kötni és maradna mellette szabadidőm. Lehet könnyű fizikai munka, akár irodai ezek között nincs kikötésem, de nem tudom eldönteni sőt inkább nem tudom milyen lehetőségeim vannak. Nyilván keresgéltem már az interneten, google jó barátom jelentkeztem 3 adminisztratív állásra, de nem tudom mennyire tudnék jót helyt állni benne. Viszonylag ügyesen vezetek adminisztratív jellegű dolgokat: naptár, suliban jobban tudtam, hogy mivel lógnak az osztálytársaim házik és felelések terén mint saját maguk, de nagyon kevés önbizalmam van.. ezért nagyon kételkedek benne, hogy ha bekerülnék egy irodába hasznos tagja lennék-e a csapatnak és ha már dolgozok szeretném mások munkáját segíteni.

Amire kíváncsi lennék a sok maszlag után, hogy ki mit ajánlana számomra? Próbálkozzak adminisztratív téren vagy menjek csomagolni, árut feltölteni?

Szakmám nincs, érettségim van ahhoz kaptam egy úgy mond laboráns szakmát, de használni nem tudnám már.

Nyelvtudásom egy középszintű angol érettségi, de már rég használtam.

Viszonylag könnyen tanulok, de eléggé lassan dolgozok - ezt még az előző munkahely kapcsán figyeltem meg.

Budapesten és Pest megyében keresek állást.

Bármilyen tanácsot és tippet nagyon szépen megköszönnék!



2019. jan. 13. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Portás 24 órás szolgálatban, 24/48-ban egy telephelyen. Ebből 4 óra az alvás.
2019. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!