Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak, hogyan fogalmazzak...

Mit írjak, hogyan fogalmazzak hogy legyen esélyem a munkára? Bocsánat ha rossz kategóriába tettem

Figyelt kérdés
Bocsánat ha rossz kategóriába tettem, stresszelt állapotban vagyok. Van egy gyár, de csak protekciósokat vesznek fel oda, sajnos. Ásványvizet gyártanak. Hogy kérdezzek rá, hogy felvennének-e ha lenne vagy van üresedés. Bár semmi esélyem, de ha bejönne helyben dolgozhatnék, nem kéne utazni másube, meg szállásokon lenni idegenekkel. Adjatok tanácsot.

2019. jan. 22. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Élelmiszergyárakban dolgoztam egyébként. Talán ez jó pont.
2019. jan. 22. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a vezérigazgató unokaöccse vagy. Jobbat nem tudsz mondani.
2019. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lenyomoznák, hát ja.. Hát igen, nulla esély.

Önéletrajzot tudok írni, nem arról van szó, nehogy félreértsétek.

2019. jan. 22. 11:31
 4/5 anonim válasza:
Ha csak csókodokat dobnak a húsos fazékhoz esélyed sincs. Ha van nyelvtudásod inkább kintre kacsintgass mert itthon ez nem változik már szoci óta
2019. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Az élelmiszeripari munkák jók, ez rendben.


Az önéletrajzot meg mindenki azt hiszi tud írni, ha gondolod ixeld ki a személyes adataidat és ránézek. Újságcikket is mindenki tud írni és minden mást is. Ha utazásban ennyit számít akkor ezzel érdemes is foglalkoznod.

2019. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!