Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordul néha veled is, hogy...

Előfordul néha veled is, hogy fizetés előtt egy héttel már szinte üres a zsebed?

Figyelt kérdés
Veled is előfordul néha, hogy szinte már az összes pénzed elfogyott, de még mindig van egy hét a fizetésig? Ha igen miért van ez? Kevés a fizetésed, sok a kiadásod, esetleg nem jól gazdálkodsz a pénzeddel vagy ezek mind együtt?

2019. jan. 24. 15:01
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
nekem van olyan kollegám aki már a fizetés + 2 napra már jön oda hogy nem lenne pár ezresem kölcsönbe? mondom bakker most volt fizu 2 napja????
2019. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11, nyilván bedobálta a nyerőgépbe mind és nem jött össze az eltervezett biznisz.. :P
2019. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 Én is pont erre gondoltam! 😀
2019. jan. 28. 06:53
 14/20 anonim válasza:

"yilván bedobálta a nyerőgépbe min"


nem oda dobálta be.... a fiának lakáshitele van de állása nincs .... a folytatást kitalálhatod

2019. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

És gondolom, most sajnálni kéne.


Minek vesz fel hitelt az, akinek nincs biztos állása, vagy legalábbis potenciál benne, hogy bármikor találhat állást?

Na?

2019. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

" akinek nincs biztos állása, vagy legalábbis potenciál benne, hogy bármikor találhat állást?


Na?"



Kérdezd meg tőle! Mit tudom én mi vagyok én az apja?

Nem.


A szülő motivációja meg érthető mert

1) nem akarja a gyerekét az utácn látni

2) nem akarja hogy a már eddig kifizetett hitel és házrész elszálljon



A "biztos álláson " meg csak röhögök. KInek van biztos állása? Senkinek.


Régebben a közszférára mondták ezt, ma már ez se igaz, onnan is röpködnek kifelé az emberek.

2019. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet.
2019. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A "biztos álláson " meg csak röhögök. KInek van biztos állása? Senkinek."



Konkrét munkahelyek jönnek mennek, de ha van egy piacképes tudásod akkor mindig találsz új helyet.

2019. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Ez mind szép és jó! Konkrét példát is tudsz mondani vagy Te is csak osztod az észt, mint itt a gyakorin a legtöbb ember?
2019. jan. 31. 07:17
 20/20 anonim válasza:
49%
megmondom mi a piacképes végzettség. mindig az ami MÁSNAK van ami neked nincs, mindig az.
2019. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!