Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász diplomával tényleg...

Közgazdász diplomával tényleg csak olyan irodai aktatologató munkákat kapnék, amit egy 8 általánost végzett is el tudna végezni?

Figyelt kérdés

Pl egy HR-es is mit csinál,állásinterjúkat tart,emberekkel beszélget.Nem hiszem,hogy ez olyan komoly szakértelmet igénylő feladat lenne.A marketing is egy semmilyen “tudományág”.

Jelenleg gazdálkodás és menedzsmentet tanulok,de erősen gondolkodom,hogy szakot váltok,nekem nem igazán jött be eddig.Meg ha elegondolok,nem tudom hogy milyen munkát kapnék egyáltalán ezzel vagy hogy egyáltalán mihez fogok érteni ezzel



2019. jan. 29. 02:28
1 2 3
 21/22 Zolály ***** válasza:
Hallod, a pénzügy mester is egy tök korrekt választás, bár lehet, hogy ott vidéken nem mennek bele nagyon a kvantitatív, derivatívaárazós dologba, ami pont a legérdekesebb lenne.... sztem gondold meg, hogy Pesten nem akarod-e csinálni a mestert.
2019. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Pesten albérletbe kéne mennem,ami költséges.Nem hiszem,hogy oda megyek.

Közgazdálkodás közpolitika mester jó?El lehet vele helyezkedni?Esetleg az NKE-n gondolkodom közgáz közpol mesteren

2019. febr. 3. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!