Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet dolgozni ha nincs...

Hol lehet dolgozni ha nincs végzettségem?

Figyelt kérdés

Csak erettsegi,de ezzel kitorolhetem mert nem szakma, viszont surgosen kene allas ,hetek ota nezegetem mert muszály dolgoznom hogy legyen fizetésem es hogy hitelképes legyek,de sehol nem kapok semmit.

Gyárba azert nem megyek operátornak mert 4 muszakos es en nem dolgozhatok éjszaka egy kisebb betegség miatt. Csak nappal.

Szuleim nem tudnak segiteni,se anyagilag,se munka teren. Ezert kene nekem munka,hogy aztan azzal letegyem a jogsit meg egy ket fizetos tanfolyamot. Tudtuk segiteni valahogy ?

22F


2019. febr. 4. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A gyári munka nem feltétlen azt jelenti, hogy ott kell állnod a soron mint valami gép és bizonyos dolgokat összerakni vagy babrálni vmivel időre...

Érettségivel, ha van egy kis műszaki érzéked, pl elmehetsz simán gépbeállítónak. Betanítanak és nem si keresnél rosszul. Nálunk 8 általánossal is felvesznek ilyen pozícióra! Csak legyen az ember azért értelmes. Mert azért azt ne gondolja senki, hogy a végzettség szintje egyenlő az illető értelmi képességeivel.

Szerintem jelentkezz minél több munkára és add be a lehető legtöbb helyre az önéletrajzod. Kis szerencsével akár irodai munkára is bekerülhetsz, manapság ott sem ritka, hogy különböző munkafolyamatokra betanítanak. Sőt! Igazából mindenhol betanítanak valamilyen szinten, főleg ha pályakezdő vagy...

2019. febr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az az egeszsegugyi problemad de epitoiparban egy ev alatt ki tudod tapasztalni a szakmat pl komuves festo burkolo. Vegzettseg nelkul is azonnal el tudsz helyezkedni, lesz tapasztalatod kozben megcsinaldz egy gyorstalpalo felnott okjt es nagyon jol tudsz vele keresni.


Minek akarsz hitelkepes lenni ? A hitel a rak utan a masodik legalattomosabb dolog a vilagon..

2019. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igebmn, azert vesznek az emberek 95 szazalekban hitelre házat. De mar irtam. Azert kell hitelkepesnek lennem mert palyazni lehet 5 milliora,fiatal vallalkozok. Epitoipar az minden jo csak nem bejelentett munka.
2019. febr. 5. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!