Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 4 műszakba dolgozom volt egy...

13795 kérdése:

4 műszakba dolgozom volt egy túlórám.167 ezret kaptam. Ez jó? Vagy kevés az itteni körülmények közt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem rohadt kevés ennyiért túlórával együtt 1 műszakba is többet lehet keresni
2019. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem jó, nagyon kihasználnak. Én a helyedben keresgélnék más helyet.
2019. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Eleg jo
2019. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha valami betanított munka, akkor reális.
2019. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kohászat. Autó alkatrészek gyártása .kovácsolása
2019. febr. 6. 22:00
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha elégedett vagy a munkakörülményeiddel, nem visel meg a műszakozás, nem gyomorideggel jársz be dolgozni és az igényeidnek megfelelően tudsz élni a pénzedből, akkor jó. Ha nem így van, keress mást.
2019. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csabeszmester ***** válasza:
Ha a munka jellegét nézzük....vagyis kohászat,meleg,büdös,valószínűleg gőzök gázok is terjengenek amik nem éppen használnak az egészségnek akkor én azt mondanám hogy 4 műszakra vetítve nevetségesen kevés. Mondjuk a munkáltatónak biztos megéri....de nektek,főleg hosszabb távon már nem annyira. Anno vagy 4 évvel ezelőtt nekem is ajánlottak hasonlót,alumíniumöntöde,azon belül is olvasztár munkakört. Ott 3 műszak plussz kötelezően ajánlott szombati munkavégzéssel kombó lett volna. A bérezés bónusszal,túlórákkal valami nettó 100 ezer lett volna. Megköszöntem eme remek ajánlatot és elmentem gondnoknak 7-től 15.00-ig tartó munkaidőben ami picivel többet is fizetett meg nem vágta tönkre az egészségemet. Na de mit is várni Szolnok megyétől!! :P Azóta megyét váltottam és nem panaszkodok.
2019. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 foregon válasza:
Most komolyan mire elég ez a pénz? A kérdésből ez kb az első munkahelyed majd meglátod hogy nem jutsz egyről a kettőre
2019. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megkaptam a bérpapírt,és 170.ezer az alap bér.egy napotse hiányoztam,volt egy túlórám és 167 et fizetett. Ez így helyin való hogy az alap alatt fizet?
2019. febr. 11. 00:19
 10/14 Csabeszmester ***** válasza:
170 ezer a bruttód vagy a nettód?? Mert ha bruttó akkor kb a nettó 167 ezer reális összeg,mivel volt túlórád, plussz gondolom van műszakpótlék is.
2019. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!