Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehetne fiatalon pénzt...

Gabor2001MC kérdése:

Mivel lehetne fiatalon pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Bármi amivel tudnék pénzt keresni?

Bármi csak kéne suli mellett gyorsan egy nagyobb összeg vagy csak kell a pénz mert nem bírom már a nincstelenséget

17 éves fiú vagyok



2019. febr. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ezért nem viszi semmire a korosztályotok.


Annak idején a vájtfülűek, akik nem csak az utcán rugdosták a másikat, olyan stratégiai játékokkal játszottak az akkori gépeken, amik megtanítottak lépésről-lépésre előre haladni, gazdagodni. Remek stratégiai, kereskedős játékok voltak akkoriban. Én ma is tudom hasznosítani ez irányú tapasztalataimat.


Ti meg bejöttök az életbe és azt hiszitek, hogy ingyen van minden, most, azonnal, elegem van stb.


Mondjuk ahogy elnézem a mai kínálatot, amik mobilra vannak, nem is nagyon tudnátok miből megtanulni. Klikkelj ide, gyémánt, hú, klikkelj gyorsabban, klikkklikklik... :P

2019. febr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Tesco diákmelo.
2019. febr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epitoipar:D bar valoszinu neked csak a penz kell igy nehez lesz mert meg is kene dolgozni erte
2019. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munka. Emberek általában ezzel szoktak pénzt keresni.


Lépj be egy diákmunkás szövetkezetbe, aztán hajrá.

2019. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zsarolóvírus, designer drogok, vagy ha van esetleg lánytesód akkor őt futtathatnád.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2019. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!