Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet valaha olyan munkám,...

Lehet valaha olyan munkám, amit szeretek?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom, most vizsgázok. A munkahelyemről el akarok menni, max 3 hónapon belül.

A szakmámban nem érzem, hogy szeretnék elhelyezkedni, max mint mellékes valami.

Azzal is tisztában vagyok, hogy a munka nem azért van, hogy jól érezd magad, de még is...



2019. febr. 10. 01:04
 1/8 anonim válasza:
83%
Persze, csal találd meg azt a dolgot, amit szeretnél is csinálni, kipróbálni és hogy mi kell hozzá.
2019. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
DE, fontos, hogy élvezd is, amit csinálsz. Én 30 alatt nem fogok dolgozni, biztos. Most vagyok 26, 2 ingatlannal, kocsikkal. Most utazgatok, mert nekem fontos, hogy új helyeket, embereket, kultúrákat megismerjek. Sablonszöveg, de olyan munkát válassz, ami hobby is számodra, soha nem csinálnék olyat, amit nem élvezek, az életet élvezni kell.
2019. febr. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A 2es tipikus példája a magyar valóságnak. :) Ja nem..

Kérdező vannak jobb állások és rosszabbak, de messze nem mindenki szereti a munkáját, és ez nem baj, sőt! Ez előny is lehet mert akkor több időt tölt a családjával.

Szóval hagy azokat akik ezt a "szeresd a munkádat" szöveget szajkózzák. Az én meglátásom hogy az élet kemény, és nem kell megijedni kis kihívástól, mint pl. a nehéz munka.

2019. febr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Én 30 alatt nem fogok dolgozni, biztos" Utána meg majd a kutyának se kellesz zéró tapasztalattal. Remélhetőleg annak a marhának sem aki finanszírozza neked a tengi-lengit.
2019. febr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy bevegyétek már a kettes dumáját. Reagálni meg főleg nem kell rá, erre vár.
2019. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal is tisztában vagyok, hogy a munka nem azért van, hogy jól érezd magad"


DEHOGYNEM! Az a JÓ munka, ahol jól érzed magad és örömel végzed, mert csak akkor nem leszel beteg/kiégett rövid idön belül!

2019. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért élj, hogy dolgozhass! Dolgozz azért, hogy élhess! :)
2019. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A munkatársaimat nagyon szeretem, de maga a munka nagyon leterhel. 8 órásként nem bírnék ott lenni, mikor 6 órában dolgoztam, kétszer is összeestem. Ezért nem merném bevállalni. Na meg a fizetéssel is vannak problémák....

Félre ne értsétek, négyórásként nem 180-at akarok keresni, de az óráim szàma sokszor bőven felérnek egy 6-7 órás számaival, úgy gondolom, ami jár az jàr...

2019. febr. 10. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!