Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 300. 000 ft fizetést...

Bruttó 300. 000 ft fizetést kérni irodai ügyintézői munkánál gáz?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem gondolják majd azt, hogy alulértékelem magam? Ma már egy bolti pénztáros is jóval többet kereshet, ez meg mégis egy több észt igénylő munka. Ugyan nem igényel diplomát, de van diplomám, és sok év munkatapasztalat. Viszont most nem a fizetés lenne az elsődleges, hanem hogy felvegyenek... Nem merek többet mondani.



Mit gondoltok?



2019. febr. 21. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok és nem értettünk félre: szerintem pont Te nem hiszed el, hogy mi a realitás.

A realitás az, hogy az irodai munkáért jó, ha megkapod a bruttó 300-at, de akkor már nagyon jó. Hiába van diplomád, hiába van nyelvtudásod - nem aszerint fizetnek a munkáltatók.

És igen, lehet, hogy a Lidl-ben - egyébként sikerült a legjobban fizető boltot kiemelned, kérdezz meg egy Penny-st mennyit keres - megkeresi a nettó 200-at, de összevissza beosztásuk van, amit vagy össze tudnak egyeztetni a családdal vagy nem, mindenféle délutános, stb. pótlékkal, esetlegesen túlórákkal, s nincs szabad hétvégéjük, úgy keresnek ennyit. Egyáltalán nem irigylem őket: 2 ismerősöm is van, akik még 30 valahány évesek, és az egyiknek a válla fordult ki munka közben, a mentő vitte el, mikor felgyógyult és visszajött dolgozni, 2 nap múlva a dereka állt be, a másiknak műteni kellett a kezét, mert a pénztárosi munka kicsinálta az ízületeit. Ezek az emberek 45-50 évesen már fizikai roncsok lesznek az iszonyat megterheléstől.

2019. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy te is írod, az eladó-pénztárosokból hiány van, ezért kezdték el megfizetni őket. Az emberek nagy része kényelmes irodai munkát akar, ezért túlkínálat van irodai ügyintézőkből, tehát extra tudás nélkül bizony nem keresnek sokat.
2019. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ez cégtől és munka feladatoktól is függ, de a plafon kb a bruttó 300 (netto 200), ahogy írtad. Ha van mire ennyit kérni akkor okés.
2019. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Angolos pénzügyes gyakorlattal mehet akár efölé is. De nem írtál sok fogózót. Én azt mondanám, legtöbbet az számít, milyen tulajdonú a cég. Ha külföldi, akkor nem gond nekik a fizetés, ha magyar, ahol a főnök a tulaj is egyben, akkor nem fog ennyit adni jó eséllyel.
2019. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!