Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék alkalmi munkát?

Hol találhatnék alkalmi munkát?

Figyelt kérdés

Alkalmi könnyű fozikai/fizikai munka érdekel, van főállásom, de adódik olyan, hogy egy hétig semmit nem kell dolgoznom, ilyenkor szeretnék valamit ami alkalmi munka. Interneten csak diákoknak vagy nyugdíjasoknak láttam ilyen állást.

25f


2019. febr. 24. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Például telepeken, gyárakban dolgozó biztonsági őröktől megkérdezed hogy beugrós, azaz helyettesítős biztonsági őri munkáról nem tudnak-e. Szinte biztos hogy fejenként legalább két lehetőséget ajánlanak. Én is csináltam ilyet. De előfordul hogy valamelyik telepen azért kevés az ember őrzésre, mert rosszak a munkakörülmények és "lasszóval kell oda embert találni". Meglepően változatos az ilyen alkalmi őrzéseket vállalók foglalkozása, találkoztam már mentőssel, rendőrrel, tanárral, stb.

Vagy ha valamikor például méhészkedni akarsz akkor méhésznél is előfordul napszámos munka, persze télen csak műhelymunkák. Az szimpatikusabb munka, de lehet hogy csak azért mert annak tudatában van az ember hogy ha akarja akkor majd maga is csinálhatja otthon, és addig "inasként" gyakorlatban megtanulja.

2019. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!