Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mellékállást vállalatok...

Milyen mellékállást vállalatok kisbaba mellett vagy terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendszeresen olvasom ebben a kategóriában, hogy kisbaba mellett vállalatok mellékállást, valamint ezt szoktátok javasolni.


Pontosan mikre gondoltok? Milyen az a mellékállás, amit tudtatok vállalni?

Otthonról végezhetőt is tudtok esetleg?


Ezek a munkák mennyit fizetnek?


Köszönöm szépen a válaszokat :)


2019. márc. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
takarítás
2019. márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uzemi kisegito XD


Gyartosori szerelo stb.


Ahh.. en azert hajtok h ne itt szulessen gyerekem hanem majd kinn.

2019. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Elozo vagyok* nem voltam osszeszerelo ! Es nem voltam uzemi kisegito stb.


Ezekrol tudok.

2019. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon szép és jó dolgok ezek amiket felsorolnak. Viszont az ilyen tevékenységek nem fognak stabilitást vinni az életedbe. Nos, ha elég elszánt vagy, és egy igen és szeretnél a magad ura lenni, én javaslom a hálózatépítést.

Ez egy egyszerű, de nem könnyű tevékenység, de egy hatékony struktúrával, és remek támogatással, egy igazán boztos, és stabil jövőt fogsz tudni megteremteni magadnak.

Ha szeretnél többet megtudni, és úgy érzed, hogy ez a Te utad, akkor írj egy privát üzenetet. :)

2019. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de hanyszor futottam bele ilyenbe..

Felhiv az a nyomulos tukmalos hang h "ha erdekel bovebben ez a kereseti lehetoseg uljunk le es beszeljuk meg egy kave mellett"- aha es 20 perc volt mire kinyogte telefonba h valojaban NINCS konkret irodahelyseguk, NINCS "ceges" auto, SAJAT koltsegre megy minden! Es NINCS Fix ber !!

Tehat kopogtatos allas, sajat benzin ktg-re es ha nincs ugyfel nincs penz. Azaz minuszba vagy. + En nem tudnam csinalni hanyok tole..

2019. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban így működne az én tevékenységem ahogy azt Te leírtad, azt én sem csinálnám.

Biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok is.

Viszont azt ne felejtsük el, hogy nagyon ritkán születik egyforma ember.

Nos, én csak felajánlok egy opciót a többi már nem rajtam múlik. Aki akar él vele, aki meg nem az nem él vele.

Sajnos az tény, hogy nem minden mlm hírvivő jó szándékú.

2019. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez az üzemi kisegítés kemény, először azt hittem viccelsz, de belegondolva nem lehetetlen.


Egyéni vállalkozó vagyok. Van két diplomám, de zömmel üzletkötéssel foglalkozom. Na most ezt én nem az otthonomban végzem és sok időt töltök kint a hidegben is. Van a munkának fizikai része, ami tényleg kemény fizikai munka, gyerek mellett képtelenség csinálni. Az üzletkötés még csakcsak. Beteszem a babakocsiba és viszem :)


Mivel KATA-s E. V. vagyok, a gyed és egyéb juttatások felejtősek. És én nem bírok a seggemen ülni. Szóval imádok mosni főzni takarítani, de én mellette dolgozom is, sokszor napi 10 órát, mikor hogy van munka. És ezután végzem a házi munkát plusz a sütés főzés.


Félek baba mellett a bevétel sem lesz olyan, mint most, plusz nekem muszáj csinálnom valamit, mert megzakkanok :) Ezért gondoltam kompromisszumként az otthonról végezhető munkákra, amikhez még feltétlenül szaktudás sem kell.



Az MLM javaslatot köszönöm, sajnos nem az én világom :)

2019. márc. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!