Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány hónap munkanélküliség...

Hány hónap munkanélküliség után fontolnátok meg az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg sehova nem vennének fel.

2019. márc. 8. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Olyan nincs, csak az, hogy válogatsz mint a fene, amikor nem szabadna megengedni magadnak :).
2019. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Munka lenne, csak neked nem tetszik.
2019. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Geológus , földtudományi továbbra is?
2019. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

8 általánossal gépházat takarítottam, idény munkában szüretelni jártam, és kukoricát törni.

Meló mellett tanultam. 44 évesen hirtelen munka nélkül lettem. Ma sincs diplomám (nem érzem szükségét), sem kocsim, mégis 5 hónap alatt találtam munkát, pedig válogattam közöttük. Kisgyerekes, vidékről bejárós vagyok.

Nem a szakmámban helyezkedtem el, bruttó 150 ezerért.

Eltelt 4 év, jelenleg bruttó 330-at keresek, szabad minden hétvégém, de ezért tennem is kellett valamit. :)


Hajrá!

2019. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
16.kerületi sashalom 1 postánál azonnal felvesznek dolgozni, ha jelentkezel. Biztos forrásból tudom, hogy nagyon kell oda ember!
2019. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem valogatni kell hanem megfogni a munka veget. Nem ongyilkosnak kell lenni hanem leadni az igenyekbol s ha kell kulimunkazik az ember. Kozbe lehet jelentkeni mashova s ha talalsz egy jobb helyet valtasz. Ennyire egyszeru.
2019. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

Én diplomás állásban dolgozom, de szívesen kipróbálnék nem diplomaigényes állásokat is, pl. a Balatonnál, ahol tavaly nem tudtak kinyitni egységek munkaerőhiány miatt, most meg már keresik a dolgozókat: [link] Többen írták a postát is, ahol szintén ha megcsekkolod az álláshirdetéseiket, mindenhol kézbesítőket keresnek. És hidd el, nem ciki ez az önéletrajzban sem, mert látja a későbbi munkaadó, hogy tényleg szeretnél dolgozni és meg tudod látni a nem szakmai munkában is a potenciált és fejlődési lehetőséget.

Szóval én biztos, hogy nem fontolgatnék öngyilkosságot, azonban az, hogy Neked ez eszedbe jut, nem jó pont, mert a megküzdési képességed gyászos voltát mutatja. Az egyébként nem jó módszer, hogy elküldöd az önéletrajzod hatszáz helyre, mert ahogy Te se szentelsz különösebb figyelmet az adott cégnek, csak küldöd ugyanazt a sablont, jó eséllyel ők is ugyanennyi figyelemmel fognak keresztülsiklani rajta. És ebből mi jön le Neked? Hogy hatszáz helyre NEM KELLETTEM. Szóval ez egy rossz stratégia.

2019. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem neked magaddal van gondod, nem a munkahelykereséssel. Kérj segítséget! Egy pszichológus első körben. A városi családsegítőknél ingyen igénybevehető. Az öngyilkosság sose jutn eszembe. Te is inkább kezdj el az igényeidből leadni. Az a felfogásom, hogy az tud munkát keresni, akinek van. Akinek nincs, ne válogasson. Az első szar melóz is el kell vállalni, azután meló mellett tudsz nézelődni, nem 0 ft bevétellel. Én 2 diplomával nyelvizsgával dolgoztam 6 hónapot gyári melósként, konyhalányként. 1 ev után, amikot már nem a túlélés volt a cél, volt pénzem, elkezdtem mu kát keresni. Akkor 1 hónapon belül megtaláltam álmaim melóját. És a jelenlegi fönökömnél inkább pozitív volt, hogy bármit, de dolgoztam, és nem munkanélküliként jelentkeztem az állásra.
2019. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezz bármelyik gyárba, biztosan bekerülsz, ha legalább egy érettségid van. De 8 általánossal is felvesznek, max rosszabb munkakörökbe és nyilván sokkal kevesebb pénzért.
2019. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
1
2019. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!