Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány hónap munkanélküliség...

Hány hónap munkanélküliség után fontolnátok meg az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg sehova nem vennének fel.

2019. márc. 8. 18:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pályakezdőként, haszontalan diplomával, jogsi és kocsi nélkül, induló tőke nélkül.
2019. márc. 8. 18:06
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nincs, hogy sehová nem vesznek fel. Ezért öngyilkos nem lennék. Munka mindig akad, csak ugye sokszor az a válasz jön, hogy "oda én nem megyek"

Lehet menni gyárba dolgozni, vagy vonat takarításra, eladókat is mindig keresnek. Nyomdában is mindig van meló.

Ha a 8 általános végzettségű barátnőm talált magának melót, nehogy már te ne. Ne nyafogj, keres munkát.

2019. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
első vagyok. Csak megjegyzem: 44 éves koromig nekem sem jogsi, sem autóm nem volt, mégis dolgoztam. Ja, és diplomám sincs, mégis dolgozom ma is.
2019. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Legális Technocol ***** válasza:
72%

Lelki Elsősegély

116-123 (éjjel-nappal)

2019. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nincs hogy sehova nem vesznek fel.

Más nem mehetsz a győri Aduiba. Szállást adnak.

2019. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenre nem gondolnék soha. Most pörög a gazdaság mindenhol, olcsóak a hitelek, nagy a munkaerőhiány.

Most nagyon egyszerű munkát találni, persze lehet nem a végzettségedben, de akkor mi van? Hetente kapok 3-5 pincér ajánlatot Ausztriából illetve Svájcból úgy, hogy nem is vagyok pincér annyira nincs kint ember. Kimész egy szezonra kapsz enni, szállást meg egy szezon alatt simán félre tudsz tenni 3 millát. Abból meg tovább képezheted magad, nem egy nagy was ist das az egész. Szedd már magad össze.

2019. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehetetlen, hogy sehova nem vesznek fel. Szerintem én nagyjából 1 nap alatt tudnék új munkát találni.
2019. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Manapság csak az nem talál munkát aki nem is akar. Meg azok a pályakezdő diplomás Janik akik havi nettó 300e alatt fel se akarnak kelni.
2019. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
gyári meló, posta. garantálom hogy valamelyik felvesz.
2019. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Már kérdezted, elsirattad magadat - rohadtul unalmas minden nap ezt hallgatni, olvasni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2019. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!