Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő közgazdász nettó fizu...

Kezdő közgazdász nettó fizu Bp-en?

Figyelt kérdés

Konkrét számok érdekelnek, pl 300 ezer ft kezdő lehetséges? Ha nem, akkor mennyi?

1 nyelv felsőfokú tudását + 1 nyelv középszintű tudását sajátítottam el (a magyart nem számolom bele). Folyamatban van egy 3. nyelv tanulása is, nyelvvizsga betervze a közeljövőben. Félév gyakorlatom van a szakmában, most fogok nyáron lediplomázni.

Szerintetek?


2019. márc. 11. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
bruttó 350-400 között reális lehet
2019. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon nem sok, sőt. Most komoly? Az nettóban jó esetben 240k.
2019. márc. 11. 18:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám azt a nettó 240-et. Mégiscsak zöldfülü aki kezdő.
2019. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

br 350-400.


Hidd el, a mérnököknek sem több.Kivéve a villamosmérnök, illetve IT terület.

2019. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem még 300 ezer ft se sok, de azért ilyen kevésre nem számítottam.
2019. márc. 11. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Frissdiplomás kezdőként mégis mire számítottál? Bírom az ilyen éppenhogy lediplomáztunk gyerekeket akik nulla munka tapasztalattal lekeveslik a netto 300 ezres fizukat. Figyelj csak,elobb téged be kell majd tanitania a leendő munkaadodnak,te jó fél évig csk kiadás leszel,szoval ahhoz nemhogy a 2-300 ezer de a 150 ezer is boven sok. Majd ha mar dolgoztal 2-3-5 évet és nem leszel a szakmadban teljesen fogalmatlan már, akkor lehetnek jogos igényeid,de addig nem igazan azok az elképzeléseid. Ja es igen,az igények akkor jogosak,ha te is mindent megteszel,hogy jó legyél a teruleteden. En mérnök vagyok,nem közgazdász,es kozel nem palyakezdo,csak felháborít,hogy kijössz az egyetemrol es nulla tapasztalattal irreális elvarasaid vannak.
2019. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
husibogyó, kezdő vagy... most ennyi és azért kell tanulni fejlődni, hogy ez több legyen, nem ez lesz életed legmagasabb fizetése...
2019. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 elég gyenge lehet az idegrendszered, ha vadidegenek sopánkodása felidegesít.:D Én pont lesz*rom kinek milyenek az igényei/élete/elvárásai/kutyája/macskája. És igen ez a véleményem, 300 nettó is egy kalap telifosva, boccs má hogy nem akarok szarért-hugyért dolgozni. Te megteheted, de téged az ne idegesítsen, hogy nekem igényeim vannak. Nem véletlen húz mindenki külföldre, hát ennyi pénzért dolgozzon az aki akar. Max ha sehol máshol nem találok melót külföldön, akkor ESETLEG, de utolsó lehetőségek egyike.
2019. márc. 12. 15:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolva 300-350-400k nettóra gondoltam reálisan. Persze lehet adni 200 akármennyit is, csak akkor nem kell sírni, hogy mindenki húz külföldre, aki csak teheti.
2019. márc. 12. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
#6-os vagyok. Nem,nekem nem ennyi az igényem. Sajat vallalkozasomat viszem,amit kozel 15 év karrier lépcsőfok lepegetessel, ertsd szakmai fejlődéssel, mérnök kamarai tagsággal,szakmai kompetenciak elérésével hoztam életre. Tudod nem egy ligában játszunk,ugyhogy kerlek ne merd magadat hozzam hasonlítani,mert a kanyarban sem vagy. Csak a pofad es az egod nagy,tul nagy. Belőled minden hianyzik egyenlore,hogy valaha is szintet lepj:)kis elkényeztetett hülyegyerek lehetsz:).
2019. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!