Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne neked az álom munka?...

Mi lenne neked az álom munka? Gyerekkompatibilis munka?

Figyelt kérdés

Szülőként nehéz, mikor a gyerek beteg és nem tudsz szabit kivenni... Segítség nincs...mit tegyél?

Mi lenne az a munka ami szerinted teljesen gyerek kompatibilis? Mi az ami hiányszakma, és velem lehet a gyerekem ha úgy adódik?



2019. márc. 14. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én itthonról dolgozok, mint könyvelő. Magamnak osztom be az időmet, így szinte mindent meg tudok oldani.
2019. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Programozás.
2019. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Programozás, Online Marketing
2019. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát például ilyen grafikus ilyen logó/plakáttervező tudnál talán lenni. Vagy fotós pl. És akkor olyankor mész, amikor a gyerekre tudod, hogy ügyel valaki. Vagy pl ha konkrét a dátum, pl esküvő, akkoris rábízod valakire a kicsit. Amúgy nemtom pl , mennyire hiányszakmák ezek.
2019. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
*Vagy pl nemtom , ilyen telefonos dolog,hogy ilyen termékbemutatókra próbálsz verbuválni embereket; és akkor felhívsz X darab telefonszámot, hogy küldheted-e a meghívót:D:D:D
2019. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
*Ja és amíg átmész a postára, a gyerekre akkoris addigis figyeljen valaki, hogyha pl nincs jól, ha meg jól van, addig viheted magaddal:D
2019. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor érkezik erre a kérdésre a programozás válaszként. Van olyan itt aki ezt csinálja kisgyerek mellett? Én még csak elkezdtem tanuni, de egyszerűen olyan koncentrációt igènyel, hogy megőrülök ha kétpercenként megszólal valamelyik gyerek, ezt nem lehet így szerintem, kizökkent a gondolatmenetből. Egy fordítást / szövegírást sokkal könnyebben meg tudok így csinálni.
2019. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
persze kisgyerek mellett elkezd programozni mert az úgy mindenkinek a kisujjában van
2019. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld nem egy embert ismerek, aki gyerek mellett kezdett megtanulni programozni vagy dogozik is a szakmában, csak ugye kifogást gyártani könnyebb.
2019. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem az utolsó 2 vàlaszt (7-es) vagyok, vagy nem nekem szólt? Meg lehet tanulni, nyilván akinek van hozzá érzéke is, de arra lettem volna kíváncsi ha van aki ebben dolgozik, hogy mennyire megy neki amikor beteg a gyerek és otthon van. Mert ugye ez lenne az egyik előnye hogy lehet otthon is részben, viszont szerintem elég nagy koncentrációt igénylő munka.
2019. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!