Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan cégről amely még az emelt minimálbért se adja oda mert azt is kitrükközi? 6 órás bejelentés

Figyelt kérdés

Ez már a fillérb***ás és a szarrágás doktori fokozata? Emelik a minimálbért de áttesznek mindenkit 6 órába (noha ugyanúgy 8at kell bejárni ahogy eddig) és csak 6 órára fizet emelt bért így összességében még annyit se kell neki fizetni mint eddig. És jogilag „rendben van“ nem kell félnie semmitől hiszen a 6 órára kifizeti ami jár, az meg hogy 6 helyett 8 órásak atz emberek azt meg ki bizonyítja -senki. Aki ott melózik az tudná persze de az meg jobban félti annál helyét hogy a munkahelye ellen merjen tanúskodni.


Mi a véleményetek ilyen helyről?


2019. márc. 24. 09:34
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

de hoyg miért jon mindenki ezzel a szaros bkv-val. miért hol is van a bkv? csak nem Pest?


És Pestből áll az ország vagy mi?

2019. márc. 24. 09:49
 12/33 anonim ***** válasza:
32%
11 esnek igaza van mindenki hazudik vlójában az emberek 101% a a minimálbért sem keresi meg
2019. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
te hoztad a bkv-t barátom de amúgy igen pestből él:)
2019. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Ami hivatalos statisztika az ez:


Sosem látott számok: kiderült, mennyien dolgoznak minimálbérért Magyarországon


[link]


"munkavállalók több mint 42%-a a minimálbért"



Hát.... öö...

2019. márc. 24. 09:51
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

hazugság 101% dolgozik annyiért:)

de ha ennyire nem tetszik meg ekkora arcod van miért nem mész külföldre?

2019. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

" van miért nem mész külföldre?"


És ki mondta hogy nem vagyok ott? KI? ÉN? Én aztán nem.

2019. márc. 24. 09:53
 17/33 anonim ***** válasza:
akkor meg ha ot vagy akkor mi érdekelnek téged az ilyen cégek?:)
2019. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

mert miért ne? tilos? nem.


egyébként nem vagyok külföldön de hálistennek ne is dogozom ilyen retek helyen. de attól még érdekelhet. ugyna miért ne tilos talán?

nem. akkor?

2019. márc. 24. 09:56
 19/33 anonim ***** válasza:
94%
csak nekem az a furcsa hogy hetente 4-5 sz9r "érdekel" téged ez...:D
2019. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
59%

A tévében mutattak olyan hazai példát is hogy havi 20 ezer Ft-ot keresett valaki, szállása meg a lóistálló volt. Ez nem vicc.

Magyarország egy ilyen hely, hogy a dolgozóval korlátlanul vissza lehet élni. 3-4 ember munkáját végeztetik el vele, így csak egy bért és járulékot kell fizetni utána. Nem véletlen az hogy idehaza épült fel a világ legnagyobb motorgyára. Mert itt a nyugati bér harmadáért akár 3-4-szer annyit dolgozik mint a nyugati kollégája.

2019. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!