Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme Magyarországon...

Mi értelme Magyarországon dolgozni és élni, miközben kb. mindenhol jobb az életszínvonal?

Figyelt kérdés
A családon és barátokon kívűl.

2019. ápr. 1. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, semmi értelme itt élned, mikor indulsz Brazíliába vagy Mexikóba?
2019. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem például saját ingatlannal és jó munkával olyan az életszínvonalam, amit mondjuk Írországban olyan 10 év alatt érnék utol.
2019. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet ezt ügyesebben is:


Elköltözöl a határ mellé pl:Sopronba.

Itthoni (kicsit magasabb) árak, de külföldi fizetés. Melósként nem is értem, hogy miért nem választják ezt egyre többen. Olyan életre lenne így lehetőségük, amire másképp nem nagyon.

2019. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne ugassátok már le a kérdezőt, teljesen jogos a kérdés.


Nincs értelme Magyarországon dolgozni, mert csak szopatják az embert. Én ilyen kevés pénzért a seggemet nem mozdítom meg.

2019. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Prágában élek és pont olyan színvonalon élek mint Budapesten éltem, Lisszabonban vmivel rosszabb volt, Amszterdam viszont sokkal jobb.


Ez egy butaság így, lengyel,cseh kb pont olyan mint magyar, a keletiek meg balkániak meg simán rosszabbak.


Igaz a nyugatiak meg simán jobbak.

2019. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!