Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a versenyszférában...

Hol vannak a versenyszférában azok a jól fizető állások?

Figyelt kérdés

Sokat hallani, hogy a közszféra rosszul fizet, a versenyszférába kell menni dolgozni, mert ott jobb a fizetés. Ezzel szemben pár héten belül 3 ennek ellentmondó interjún voltam. Első rendesen be sem akart jelenteni, alkalmival trükközés, a legalapabb kötelező órabérért, második húzta a száját a br 200-ra, de elvárásai voltak, a harmadik kerek perec megmondta min. bér,

ezek irodai állások voltak.


2019. ápr. 5. 16:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Igen nekik lehetnek elvárásaik. Örülj, hogy felvesznek egyáltalán. Örülj a minimálbérnek! Jobb mint a közmunka, vagy csövezni a Blahán.
2019. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%
Neked sehol
2019. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

11#

Ha az utolsó helyről felhívnak, hogyha esetleg rám esik a választás, akkor el fogom vállalni min. bérért is, mert hiányzik a munka, de akkor is zavar. A volt munkahelyemen mindenki a garantált felett kapott.

Lehet 1-2 hónap múlva közmunkára is szívesen megyek, ha nem találok addig semmit. Pár hónapja mikor munkanélküli lettem, azt hittem könnyebb lesz új állást találni, de úgy tűnik az én profilomban nincs egyáltalán munkaerőhiány.

2019. ápr. 5. 18:06
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem valószínű hogy fogsz talalni minden ismerősöm minimalber alatt dolgozik napi 16-18 órát szerintem a versenyszferaban az atlagkereset is kb havi 15 ezer
2019. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

A magyar cégeket érdemes messzire elkerülni.

Nekem sincsenek velük jó tapasztalataim.

2019. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Jól teszed ha elvállalod minbérért a melót. Úgyse találsz jobbat, neked az is jó lesz!
2019. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk én annyit se adnék neked. Téged valami alföldi tanyavilágbeli, rabszolgatartó cigánynak kéne odaadni.
2019. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16,17#

Látom, neked se juthatott több, mint a közmunka. Ha neked nem jó, akkor másnak se legyen?

2019. ápr. 5. 20:18
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
Ó köszönöm nekem jutott bőven, szoftverfejlesztő vagyok.
2019. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
Tök mindegy, ha jó a származásod és van protekció akkor mehet a pénzt. Amúgy meg hajrá állami szféra.
2019. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!