Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a versenyszférában...

Hol vannak a versenyszférában azok a jól fizető állások?

Figyelt kérdés

Sokat hallani, hogy a közszféra rosszul fizet, a versenyszférába kell menni dolgozni, mert ott jobb a fizetés. Ezzel szemben pár héten belül 3 ennek ellentmondó interjún voltam. Első rendesen be sem akart jelenteni, alkalmival trükközés, a legalapabb kötelező órabérért, második húzta a száját a br 200-ra, de elvárásai voltak, a harmadik kerek perec megmondta min. bér,

ezek irodai állások voltak.


2019. ápr. 5. 16:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

19#

Mint itt minden második ember.

Ha meg igaz volna, akkor egy tanult embertől nem várnék ilyen bunkó beszólásokat.

2019. ápr. 5. 20:40
 22/25 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%

Egy szenior IT projektmenedzser (10+ év) a fent említett multiknál körülbelül bruttó 1,2 misit, ha nem többet is megkap, linkedinen találsz is ilyen hirdetést.

Szívesen :)

2019. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

Ha nagyon dolgozni akarnék a vállalkozás helyett, akkor szerintem a jövőhéten találnék bejelentett munkát bruttó 1,2-1,5 körüli fizuval.


Mondjuk ehhez van majdnem 10 év tapasztalatom IT-sként (PM, BA, Architect) a Telco, a Bank szektorban és az Olajiparban is a legnagyobb hazai cégeknél.

2019. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%

"jövőhéten találnék bejelentett munkát bruttó 1,2-1,5 körüli fizuval."

1,2-2,5 miért? Zsíroskenyérért vagy medveszarért?

Én szívesen alkalmaználak a ház körüli munkákra 1,2-1,5 dkg húsért és hozzá valami kis köretért! Mit szólsz?

2019. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nemrég költöztem ki DE-be, de MO-N multinál 500 bruttót kerestem. Most a dupláját...nettóban. Jah, és nem IT, hanem közgazdász.


25/n

2019. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!