Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Skociaban ezt megtehetik?

Skociaban ezt megtehetik?

Figyelt kérdés
1 hete erkeztem egy skot pubba,mint general assistant,ugyebar minimal beren vagyok..viszont a helynek a managere nem tud heti 40 orat biztositani. Tehat alig kapok fizetest,persze ezt mit sem tudtam..Kerdes miert hivtak ide,ha ennyire nincs munka,illetve van a briteknel olyan torveny ami garantalja a minimum 40 ora munkavegzest egy adott helyen..remelem erthetoen fogalmaztam.koszonom ha segitetek.

2019. ápr. 5. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Gyere Hollandiába. Itt van egy olyan törvény, hogy a munkáltató nem használhatja ki a munkavállalót.
2019. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szerződést. Van ismerősöm aki fix fizetésben van bejelentve 40 órára. Ha nincs meg a 40 óra, ugyanúgy 40 órát fizet ki. Ha több mint a 40 óra, akkor az pedig megy kézbe. De másik ismerősömnek ebben az esetben nem megy semmi zsebbe ha több az órája, ezért például nem is jár túlórázni.


De ha ezt megteszik veled, feltételezem te nem fix fizetéses szerződésen vagy.

2019. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Jól benyelted a Magyarországon szar, külföldön kolbászból van a kerítés propagandát, most meg a hideg valóság jól pofán bszott.

Megérdemled.

2019. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Casual/ 0 hours-os vagy.Nincs adott óraszám, akkor dolgozol, amikor kellesz. Ez itt általában azt jelenti, hogy amikor a munkáltatónak jó, hogy neked jó-e, senkit nem érdekel.40 óra? Kb semmilyen munkajogi szabály nincs.
2019. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!