Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy informatikus diploma...

Egy informatikus diploma előnyt jelenthet a csak érettségivel rendelkezőkkel szemben, ha irodai admisztrációs állásokat szeretnék betölteni?

Figyelt kérdés
Van egy infós diplomám (gain), de a szakmában nem tudok boldogulni vele, mert programozni nem nagyon tudok. Ha más irodai munkát szeretnék előnyt jelenthet ez a diploma?

2019. ápr. 16. 10:43
1 2
 11/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Tényleg jó azért a diploma és gondolom a szoftverekkel is elboldogulsz, ha meg érdekel az excel akkor arra gyúrj rá, mert kevés vetélytársad lesz. Vannak hirdetések ahol kimondottan magas excel tudást adnak meg. Az fontos, hogy azért nézd át rendesen a word-öt is, mert az meg nagyon alap és ne csak betűket tudj beírni. Egyébként teljesen okés.
2019. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
39%

Norbert Kohn nem vagyok az de gondolj amit szeretnél!

Én egy kicsit máshogy érzékelem és látom a világot mint a nagy átlag. Ennyi!

2019. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Végezz el némi online tanfolyamot, nem muszáj a programozást erőltetni. A legtöbb infós online tanfolyamokon szokott lenni angol felirat is. Így egyszerre tanulsz angolul, és IT-t is.

A diplomád, azaz az ugródeszkád már megvan. Már csak tudás kell mögé. Az egyetem mindenből általában csak az alapot adja. Onnantól szabad kezet kapsz, azt tanulsz magadtól amit akarsz, ami érdekel.

2019. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!