Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írásos megállapodás a főnökkel...

Írásos megállapodás a főnökkel mennyire ment meg valakit attól hogy ne verjék át?

Figyelt kérdés

Többször előfordult itt több emberrel hogy extra munkát végeztek a főnöknek csak úgy feketén okosba minden papír nélkül és a főnök átverte őket, nem fizette ki őket, nem anynit fizetett és ők semmit se tehettek mert nem volt írásos megállapodásuk semmiről.

Ez nem egyszer és nem kétszer fordult elő.


Most kitalálták ezek az átvert illetők hogy írásban rögzítik hogy mit kell csinálni milyen munkát és mennyiért milyen időben.


Kérdésem csak annyi egy ilyen sajtpapír mitől menti meg őket? és ha a főnök megint nem fizeti ki őket papír ide vagy oda hova mennek a kis papírjukal? A budira maximum.


Eleve nekem az döbbenet hogy felnőtt embereket a főnökök többször átver és ők újra szóba állnak még vele ezek után.

Az ilyen főnökkel szóba se kéne állni semmi extra munka nincs főnök se papírral se nélküle, rendes szerződéses munkát végezzék el egyébként meg nyasgem főnök.

Nem így kéne lennie?


2019. ápr. 30. 16:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Az ilyen plusz melókra meg eseti megbízást írnak azt csá."



Így van!! Pontosan ez született most itt. eseti szerződésen kívüli megbízás papíron.


És erre kérdezem én ez a papírka mit ér? Ezzel nem b***ák át ugyanúgy őket mint szart a palánkon?

Mint előzőleg? A megállapodásban le van írva hogy múlt hét hétfőig ki kellett volna őket fizetni. Múlt hét hétfő... s egy fillért se kaptak edidg (nem is fognak de nem akarok vészmadár lenni)


Ezért kérdem írással nem ugyanúgy át lehet őket k***úrni mint szóban?

2019. máj. 1. 08:34
 12/22 anonim ***** válasza:
Egy, fillert se fogsz kapni:D
2019. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Én nem is kérek! Én már rég kikerültem abból a kosárból aki különmelót végez+! Régesrég!

Én megmondtam a főnöknek a szerződésben van 8 óra ami abba belefér belefér, aztán meg felejtsük el egymást. én 5 percet ott nem maradok pluszba neki mindegy mit ígér úgyis hazudik.


Csak nem értem én megtettem és lám nem haltam bele tán más is megtehetné

2019. máj. 1. 08:56
 14/22 anonim ***** válasza:
akkor meg nem mindegy neked?:)
2019. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
amúgy mondhatod azt majd holnap kivágnak azt mehetsz a közmunkába:D
2019. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"amúgy mondhatod azt majd holnap kivágnak azt mehetsz a közmunkába:D

"



Érdekes évek alatt még nem vágtak ki pedig így álok hozzá évek óta . de tudod mit? hajrá!! ki lehet rúgni! Hajrá...

2019. máj. 1. 09:03
 17/22 anonim ***** válasza:
ilyen cég akérmikor kirakhat...:D és szerintem ki is fog most olyan ember aki lopni akar a cégétől... én az ilyeneket ki szoktam rúgni a francba
2019. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"és szerintem ki is fog most olyan ember aki lopni akar a cégétől... én "


Tisztázzuk.


1) nem én lopok.... én minek lopnék.... az lop akit a főnök átver....


2) és nem lopni akar MAJD VALAMIKOR hanem már megtette/megtették..... Múlt idő tény megtörtént. Nem 1x s nem 2x... és lám mé gitt vannak.


De ők ezt úgy mondanák nem loptak csak KÖLCSÖNVETTEK ezt azt.... majd ha a főnök kifizeti amivel lóg nekik majd akkor ők is visszahozzák. Ezt mondanák és totál igazuk lenne.



3) bármikor kirúghat? úgy 30 éve a rendszerváltás óta bármely cég bárkit bármikor kirúghat. ez nem újdonság.


4) hogy te a recskajani mit tennél irreleváns. nem te vagy itt a főnök.

2019. máj. 1. 09:09
 19/22 A kérdező kommentje:

".. én az ilyeneket ki szoktam rúgni a francba"


Ja és drága főnök úr.... akkor uyge magadat is kirúgod? Hm?: Mert TE is lopsz a cégtől azzal hogy elvégeztetsz munkát amit aztán ki nem fizetsz!! Ezzel is lopsz meglopod az embereidet és ők a cég alkalmazottai tehát a céget lopod meg.


Akkor magadat is kirúgod? Merz te is lopsz főnök úr!!


Hm?

2019. máj. 1. 10:31
 20/22 anonim ***** válasza:

Mivel szerződés, az a papír is ugyanúgy érvényre emelhető mondjuk munkaügyi bíróságon.

De neked az miért fáj, ha más töketlenkedik? Semmi közöd hozzá.

2019. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!