Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek, milyen...

Mennyit kerestek, milyen munkakörben és mennyire szeretitek, amit csináltok?

Figyelt kérdés

Igen, látom, nemrég volt egy hasonló kérdés,pont ez ihletett. Az eredeti kérdés 2014-es volt, és az ottani válaszok szerint nagyjából 70-80k nettót kaptak a nem diplomások, és 200k körül a diplomások.

Úgy kíváncsi lennék 2019-ben mi a helyzet?


2019. máj. 10. 08:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%

Vállalkozó vagyok, ha mindenképpen havi lebontásban kell, akkor havi átlagra 1,5M körüli összeget veszek ki évente osztalékként, jelentős eredménytartalék képzés mellett.

Nagyon szeretem a munkám, igazából nem is munkaként élem meg, egyáltalán nem zavar, ha esete vagy akár hétvégén is foglalkoznom kell a céges ügyekkel, sőt.

A legjobb az, hogy teljesen a magam ura vagyok, nincsenek kötöttségek. Ha gondolok egyet, hogy én pl hétfő délelőtt el akarok ugrani Parndorfba vásárolni, akkor minden további nélkül megtehetem.

Nincs köze a vállalkozásomnak az eredeti végzettségemhez.

2019. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Általában nem szokott lenni.

A vállalkozás megint egy más téma, apám az volt, neki is eléggé ment a dolog. De nekem nem lenne való.

Persze tisztában vagyok vele, hogy igazán csak vállalkozóként lehet jól keresni, ott lehet trükközni, pénzt kivenni a cégből, elszámoltatni magánköltségeket stb. Aki bérből és fizetésből él, annak keményen levonnak minden járulékot, adót, ott nincs mit csinálni. És ha én laptopot veszek magamnak, azt nem tudom elszámoltatni sehol...

Inkább az alkalmazotti fizetések érdekelnek. Főleg az irodisták. De azért köszi. Ment a zöld pacsi.

2019. máj. 10. 11:30
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

12: Voltam irodista is, jó 6-8 évvel ezelőtt, nekem elég volt egy éltre:))

Ég és föld a kettő, teljesen más világ. Így ennyi év távlatából visszanézve nem más - elnézést, nem szeretnék senkit megsérteni - mint egy öltönyös rabszolgamunka (hiába vagy nagy, neves, trendi cégnél).

Ha tönkremenne a vállalkozásom, inkább kezdenék egy újat a 0-ról, mint hogy visszamenjek alkalmazottnak.

2019. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Ügyfélszolgálaton vagyok osztályvezető, nettó 600k a fizu, a bónuszok ezen elég jeletősen dobnak, plusz van mindenféle részvényopció, ezektől nagyban függ, hogy mennyi az annyi. Ezt a céget nagyon szeretem, a korábbit már eléggé untam, ezen is múlik.
2019. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
IT fejlesztő céget vezetek, nettó 1,2-1,5 körül lehet az átlag adózott jövedelmem.
2019. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

Informatikai projektmenedzser vagyok, medior, 3 év releváns + 7 év ágazati tapasztalattal egy közepesen nagy cégnél, 500 nettó + cafeteria.

Amit látok magam körül, ha kicsit mélyíteném a tudásom itt-ott és ráfeküdnék, meglenne ez 6-700 nettó is + céges kocsi, de most annyira nem a karrier mozgat hanem a család.

2019. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

140.000 gyerekekkel dolgozom pszichológusként iskolában. 100.000 magánban jön össze.

26/N

2019. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Budapest -Logisztikai világcég

Diplomám van, de amúgy érettségi volt a felvételi kritérium

Szerződésem szerint adminisztrátor vagyok, de mivel eléggé megbíztak bennem, és én is sokat akartam tanulni, fejlődni így részt veszek más jellegű munkákban is , mint a logisztikai adminisztráció (vám, ügyfélkapcsolat tartás) Folyékony angol elvárt.


Nettó fizetésem 260 ezer forint, és havi 25.000 cafeteriát kapok.


Nagyon szeretem, tetszik a logisztika világa, jól érzem itt magam.

2019. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Orvos vagyok, habilitált szülész-nőgyógyász, genetikus (Igen, mi orvosok is látogatunk akár ilyen oldalakat is :) )


Változó a bevétel, mert 3 helyen rendelek magánban és 2 állami kórházban csökkentett óraszámban, illetve kutató munkát is végzek. Szóval tőlem is függ: a magánrendelés időtartamától, a kismamáim számától stb.


De durván 5-10 millió között jön ki a havi nettó bevétel, saját Bt-m van.


Egyértelműen nagyon szeretem, amit csinálok, ez nem kérdés :) Nem munka, hivatás :)


Hívtak már korábban a bécsi egyetemre illetve az USA-ba is a Stanfordra dolgozni, de eszem ágában sincs menni, szeretem az országunkat, nincs okom menni, maximum vendégelőadásokra megyek el.

2019. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#4:

Hol keresel 72000 eurót évente?

Milyen az állás, milyenek a körülmények?

2019. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!