Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek, milyen...

Mennyit kerestek, milyen munkakörben és mennyire szeretitek, amit csináltok?

Figyelt kérdés

Igen, látom, nemrég volt egy hasonló kérdés,pont ez ihletett. Az eredeti kérdés 2014-es volt, és az ottani válaszok szerint nagyjából 70-80k nettót kaptak a nem diplomások, és 200k körül a diplomások.

Úgy kíváncsi lennék 2019-ben mi a helyzet?


2019. máj. 10. 08:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
szakik olyan nettó 1,5-2 milliót keresnek diplomások olyan 120-at ágazati bért
2019. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%

egy kis gyarban dolgozom,mindenes biorobotkent(meozas leginkabb).1 muszak a gyerekek miatt.kemeny 883 ft-os oraberert 😅.

most 141 ezret kaptam,de volt 5 nap tp-em.ebben 12.000ft brutto kp-s cafeteria van,aminek 80%at kaptam meg a tp miatt.

emellett havi 20 ezer megy szepkartyara.

en igenyleg az adokedvezmeny,aminek az oka lenyegtelen.szoval ez majdnem brutto ber.

parom autoipari cegnel meroszobas,most epp 625 ezret kapott,de az atlag 450-500kozott mozog.

12 orazik valtott muszakban,folyamatosban.

2019. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Èn vidèki èpítèsz vagyok, nettó 350-et keresek, èrtek a munkámhoz, nagy ès szèp feladatokon dolgozom, nagy tapasztalattal. Ezen felül magánpraxisban mèg hozzáteszek 150-et, de ez sem hassüttetèsből jön össze, hanem este ès hètvègèn.

Vállalkozásban többet keresnèk, de gusztustalan belterjes a szakma, a politikát így intèzi a főnök, nekem marad a szèp rèsze egyelőre.

2019. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A vállalkozás azért nem olyan egyszerű, tudom, mert apám az volt. Sok év mire beindul, addig lehet veszteséges is, ha van alkalmazott, azt addig is fizetni kell. Sok nagyon az adó, kell egy jó könyvelő, aki tudja a kiskapukat, mert ha mindent úgy csinálsz, ahogy elvileg kéne, nem sok marad. (Persze a kiskapuk nem véletlenül vannak, apámat is folyton ellenőrizgették, de mindent rendben találtak.)

A jövedelem sem egyenletes, meg folyton mindenféle pályázatokat adott be, hogy kapjon állami támogatást. Ez persze jó dolog, csak hiába kft, persze mindig alá kellett írni a bankoknak, hogy a magánvagyonoddal is felelsz. Azért ez sem tetszene annyira. Sok vállalkozó eladósodik, tönkremegy. Én ehhez nem vagyok elég merész. Szeretek nyugodtan aludni. Cserébe persze sosem lesz annyi pénzem, mint egyes menő vállalkozóknak.

2019. máj. 11. 13:42
 25/28 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy a vállalkozók 90%-a csődbe megy, a maradékból jön ki az, aki megél, és az, aki szépen él.


én alkalmazottként dolgoztam, mint cnc marós, értek a szakmámhoz.


2 éve Bp-n gyárban 200-at kerestem, 1 évvel később szintén Bp-n 300-at, másik helyen,


jelenleg 150-et, vidéken

2019. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,


annyi, hogy a nettó 200-as gyárban, az volt a legalja munka, nagyon kuli meló volt,

a későbbi még mindig elég rossz meló volt, nehéz fizikailag, és több műszak


a mostani 1 műszak, nem megterhelő és jók a körülmények

2019. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszi. Én a mostani helyemmel teljesen elégedett vagyok. Rendesek a kollégák, a munka nem túl megterhelő, simán belefér a 8 órába, ha mégis túlórázni kell, lecsúszható. A munka viszonylag változatos, bár 5 év után már túl sok újat nem tud mondani. Mivel nő vagyok, és van 2 gyerekem, én személy szerint nem annyira akarok most karriert építeni, szerintem inkább a férjemnek kéne nyomulni, de ő is tök jól elvan itt. Ugyanennél a cégnél van, csak másik osztályon. Próbálom rábeszélni, hogy pályázzon másik céghez, de szerintem talán a fővárosban lenne jobb fizetés, ingázni meg ő sem akar, ezt is megértem. Hosszú távon nagyon fárasztó, 2 évig csinálta, alig láttuk egymást.
2019. máj. 11. 21:40
 28/28 anonim ***** válasza:

Autóbuszvezető vagyok,de nem maszeknál.

8 éve csinálom,én szeretem,bár olykor vannak hullámvölgyek,persze,ahogy máshol is.

A fizetésem sajnos 230-240 ezer plusz 8000 cafateria.(de van,amikor 210,van amikor 253 ezer)


Ez eddig jól hangzik.

No de ebben benne van a saját autó használat(havi 1500-1900km)

Benne van az üzemanyag megtakarítás(sok mindentől függ)

Benne van havi 18-21 nap munka és általában nem csak délelőtt-délután,hanem teljes egész napok,napi 8-15 órában.(+1 óra,amíg oda érek,de ez egyéni,kinek mennyi)


A munkarend teljesen változó(nekem jó így,nem variálok mindenen)

Van,hogy hajnal 2-re megyek,van,hogy hajnal 2-re érek haza,hétvége is,minden,ahogy épp sikerül.

2019. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!