Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez igaz lehet vagy kamu?

Ez igaz lehet vagy kamu?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. máj. 11. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ja, gondoltam hogy nem ilyen egyszerű meggazdagodni :(
2019. máj. 11. 21:43
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Mindenesetre az a lényeg, hogy teljesen máshogyan érdemes hozzáállni, mint álláshirdetéseket keresni. (Egyébként havi sem lehet havi 300-ból meggazdagodni.)


A másik végét kell megfogni: proaktivitás, kezdeményezőkészség, ötletek és bátorság. És erre nincs szabály. Ez egy aknamező, aminek el kell jutni a végére.

2019. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Online Marketinggel foglalkozom kb 7 éve, úgy írok.



Majd biztos kifizetnek $400-t személyenként, de nincs pénze a cégnek egy .com domain névre :DD Vicc kategória.



Másik. Reklám nézegetésért, ennyit nem fizetnek. Adsense fizet a piacon a reklám megtekintésekért a legmagasabban, de ennyit nem korántsem, és nem ilyen módon természetesen.

2019. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze "nem kamu", hiszen az oldal üzemeltetője kap 5 dollárt 1000 megnézésre, majd a beregisztráltaknak ebből ő kifizet 100 dollárt, nincs itt semmi átverés kérem szépen!


Szimplán annyi pénze van az oldal üzemeltetőjének az aranytojást tojó lúdja miatt, hogy nem tud tőle szabadulni szegény, így neked adja ajándékba...


Sőt nekem azt is elárulta, hogy a varázsbabnak hála még a királylányt is megszerezte, jövő héten 18 lesz a leányzó és megülik a menyegzőt, majd beköltöznek a kacsalábon forgó palotába.


Kedves kérdező megkérdezhetem, hogy hiszel-e még a mesékben?????

2019. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!