Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahelyről milyen...

Egy munkahelyről milyen dolgok miatt tudnak kitenni általában?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a cégnél , kezdetek óta aggódók , hogy kiraknak. 3 év alatt meg hibám nem volt , panasz sem , igaz a kollégáknak meg szoktam mondani a magamét , ha valami nem tetszik , hogy úgymond tisztázzuk a dolgokat . Ezek után mikor otthon vagyok, mindig ragodom , hogy mégsem kellett volna mert akar ki is tehetnek . Semmi sértő nincs benne , csak elmondom hogy mi a helyzet . Illetve szoktunk hülyéskedni is , munka megvan , mondunk hülyeségeket egymásnak , szinten utána rágódom hogy mégse kellett volna..


Mik azok a dolgok, amik miatt ki tudnak tenni ?


2019. máj. 17. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#3, na az aztán "jó főnök, jó ember" maradt akkor... Ahelyett, hogy a fa.aszát verte volna inkább, és örült volna, hogy meg van csinálva minden.

Persze nyilván az a jómunkásember se volt normális addig se, de hogy kettejük közül melyiket kellett volna inkább egy papírtalpú bakancsban kizavarni a -20 fokos lövészárokba azonnali hatállyal, az is nyilvánvaló.

2019. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért ki tudnak , mert egy kolléga mondott a főnöksegrol valamit én pedig nevettem egyet rajta ? Nyilván nem hangosan , csak úgymond egy mosoly volt . Kamera van kiépítve
2019. máj. 28. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!