Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki az IKEÁ-nál dolgozik,...

Aki az IKEÁ-nál dolgozik, annak hogyan zajlott az állásinterjúja, mielőtt felvették dolgozni áruösdzekészítőnek?

Figyelt kérdés

Amikor először mentem a soroksári IKEÁ-ba az állásinterjúra, akkor 4-en voltunk.

1.Először is külön-külön bemutatkoztunk.

2. Volt egy játékos feladat. Egy csapatként közösen meg kellett beszéljük, hogy milyen üzletet nyissunk. Mik legyenek benne, milyen fontos dolgokat tartalmazzon. Milyen személyzetekre, dolgozókra, műszakvezetőkre van szükség.

3. A második feladatnál 2 részre oszlottunk. Össze kellett írjunk külön-külön 3 kérdést, amit feltennénk az első munkanapunkon.


Hívtak telefonon. Nem tudom, hogyan csináltam, de szeretnének mégegyszer behívni egy újabb beszélgetésre, mert továbbra is azok közt vagyok akit kiválasztanának.

Kinek volt ilyen hasonló helyzete, aki az IKEA-nál dolgozik?



2019. máj. 19. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már teljesen lényegtelen! :) Mégis megkaptam az állást ;)
2019. máj. 28. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor sikerült összerakni a széket, nem?

Csak így tovább, akkor rendben lesznek a dolgok!

2019. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!