Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van információja...

Valakinek van információja arról, hogy a Jófogás ügyfélszolgálati részlegén a dolgozók a céges laptop mellett milyen típusú céges mobiltelefont kapnak? Iphone pl?

Figyelt kérdés

A kérdés miértjét nem magyaráznám,mert hosszú és összetett. (Nem, nem ez alapján akarok oda menni dolgozni)

Ha esetleg valaki tudna segíteni, az nagyon nagy segítség lenne egy fontos dologhoz!

Köszönöm!



2019. máj. 21. 10:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Abszolút nem tudom minek írnak ide olyanok, akik csak kötekszenek vagy el se olvassák a kérdés alatti részt. Mondjuk mindkettő fajtának látszik is a százalèkain az intelligencia szintje...


A kérdést számomra nem értelmetlensègből tettem fel. Nekem fontos, valami miatt, amit nem fogok megmagyarázni. De ha vs szerencsém akkor olvassa a kérdést olyan, aki tud nekem válaszolni, ennyi.


Remélem az ilyen 38% meg akörüli haszonzalan válaszadó idiótákat tiltja a GYK amikor elèrik a 0%-ot... :D

2019. máj. 22. 12:17
 12/15 anonim ***** válasza:
A 0 százalékot elérni nem tudja, csak közelíteni.
2019. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Hű most aztán kitiltanak úristen...másnap visszaregisztrálok nagy dolog. Kérdező te azt gondolod, ha valakit innen kitiltanak nem tud visszaregisztrálni? :D Hol élsz te? XD xD Ilyen tudással szerintem ne érdekeljen se a Jófogás se a számítástechnika.
2019. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nincs olyan szerencsènk hogy téged IP cím alapján tiltsanak :D Pedig az èrtelmi szinted megkövetelnè. Így vagy úgy, de örökre szègyenfolt maradsz itt.... :D Na sebaj, megpróbálunk veled együtt élni. Kellemes napot! :)
2019. máj. 22. 14:22
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
beeee
2019. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!