Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet ki menni Hollandiába?

Jó ötlet ki menni Hollandiába?

Figyelt kérdés

Itthon teljsen eladósodtam, mindenkinek tartozom, viszont Hollandba találtam munkát , raktári munka. Szerintetek vágjak bele?

Csak ezt az egyetlen ki utat találom.

Utolsó forintom annyi hogy az utazást ki tudom fizetni. 24F


2019. máj. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első fizetésig mit fogsz csinálni? csövelsz egy padon?
2019. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az első is írta: hol fogsz lakni, miből fogsz enni, stb...?

És nem kell tudni legalább alapfokon valami nyelvet is (a magyaron kívül, ami úgy látom egyébként se megy túl jól) ahhoz, hogy megértsd az embereket és ők is téged?

2019. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ja és itthon nem találsz munkát? Raktáros munkát szerintem itt is találsz. Ok, hogy ott többet fizetnek, de a megélhetés is drágább. Inkább dolgozz itthon, add meg a tartozásaidat aztán ha összespórolsz eleget ahhoz, hogy kint meg tudj élni min. 1 hónapig, akkor menj.
2019. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Angol , német megy azzal nincs probléma.

Szállás az van , meg van egy haverom, ő fog nekem segíteni.

2019. máj. 21. 23:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem megy túl jól a magyar sem??
2019. máj. 21. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
*HollandiábaN találtam munkát.
2019. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Inkább dolgozz itthon, add meg a tartozásaidat aztán ha összespórolsz eleget ahhoz, hogy kint meg tudj élni min. 1 hónapig, akkor menj."


3-as, te valami álomvilágban élsz. Mondjuk nem derült ki, mekkora a kérdező adóssága, és mekkora fizetésből törleszthetne, de sanszos, hogy ha kap párhuzamosan egy fizetésletiltást meg egy bankszámla inkasszót, a maradékból kb éhenhalni fog, nem kinti életre spórolgatni.

Szerintem vágj bele, kérdező, ha van kint egy ilyen segítőkész barátod; aztán ha mégse jönne be a dolog és nála is felhalmozol egy kis adósságot, akkor se kerülsz a mostaninál sokkal rosszabb helyzetbe.

2019. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj , mert ennyi idősen itthon sose lesz semmid. Ny mo-n 30, Bp-en meg 40-50 Misi lassan egy lakás. Albérlet meg 120 plusz rezsi. Ha valami raktári melót találsz is itthon avval max nullára jössz ki, ilyen árakhoz esélyed sincs spórolni. Egy helyben ne toporognak. Hajrá!
2019. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem vágj bele! én is kint vagyok :) és az ügynökség akik közvetítenek melóba, biztosítja a szállást.. amúgy sok helyen heti fizu van szóval nem kell pofázni.. a másik. 3 bedolgozott munkanap után lehet kérni előleget. Nem nagy összeg, 50€, de abból első fizetésig simán meg lehet élni. Ha nem coffeeshopokba készülsz :D
2019. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenhol jobb mint magyarorszagon.
2019. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!