Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionsofőrség nem szakma?

A kamionsofőrség nem szakma?

Figyelt kérdés
Palyakezdő kamion sofőr vagyok, és egy villanyszerelő barátom szerint ez nem szakma. Ugyanolyannak tekinti mint egy bolti eladót, amihez nemszukseges semmi tudás. Szerinte vezetni bárki tud, viszont a villanyszereles sokkal több szakértelmet igényel.

2019. jún. 1. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sose ertettem minek iskolaban kitanulni szakmakat, tanulhatod te evekig a kamionozast igazan akkor fogod megtanulni ha csinalod, persze olyan mellett aki mar tudja is. Egy eladonak is minek tanulni? Ultesd egy dolgozo melle egy hetre es tudni fogja, amugy sem ertem ehhez minek evekig iskolaba jarni hogy b

lecsipogtatod a kodokat, a gep osszeszamolja, beutod mennyit adtak gep kiirja mennyit adj vissza, ha meg nagy gond van akkor hivod a reszlegvezetot :D

2019. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es, úgy látszik, Te már az új világban nőttél fel vagy sosem jársz boltba :D


Tudod egy IGAZI eladó tud információt adni az áruról, ha Te varrónőként bemész egy boltba és elkezdesz érdeklődni az anyagokról , akkor IDEÁLIS esetben az eladó tud válaszolni: pamutvászon, flanel, damaszt, ballon, len, gyapjú, stb.

Vagy pl. egy festékboltban, műszaki áruházban, csavarboltban szintén SZAKKÉPZETT eladó árul ideális esetben - nos többek között ezeket tanulják az iskolában (áruismeret).


Sajnos ma már, ha bemész egy boltba, sok esetben fogalma sincs az eladónak, hogy mit árul :-(

2019. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!