Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegyük fel, hogy ez az utolsó...

Tegyük fel, hogy ez az utolsó napod a munkahelyeden. Beszólsz az utálatos munkatársaidnak, főnökeidnek?

Figyelt kérdés
Megmondod nekik a tutit, amit nem mernél, ha továbbra is egy levegőt kéne velük szívni?
2019. jún. 11. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én nem égetem fel a hidakat magam mögött.
2019. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Ha netán úgy hozná a sors, hogy összekerülök velük akár rövidebb, akár hosszabb távra, jobb ha békesség van.


Persze attól is függ, hogy miért viselkednek ahogy, miért alakult ki ez a viszony.

2019. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ki ne találd, h jót akarsz magadnak!

A következő munkáltatód kérhet referenciat az előző helyedrol és ha azt hallja, h veled nem jó együtt dolgozni az tuti bukta.

Hagyni kell az ilyet. Lehet, h most jól esne, de nem éri meg.

Sőt ha interjún is kérdezik, h mi volt, csak szépeket szabad mondani.

2019. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy mondom
2019. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nem nyersz vele semmi, de sokat veszíthetsz. Felnőtt ember feldolgozza és továbblép a sérelmein, nem óvodásként a fejére olvassa minden munkatársának a dolgokat. Soha nem lehet tudni, hogy mikor ki segíthet még az embernek. Másrészt már megtanultam, hogy az énvédelmi mechanizmus mindenkinél működik és senki nem fog magába nézni, hanem te leszel a begőzölt, bolond munkatárs a szemükben.
2019. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor szólok, ha gondom van velük, képzeld, be szokott válni, meg szoktuk oldani a problémákat...
2019. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%
Nem. Mosolyogva elköszönök, és sok sikert kívánok a folytatáshoz.
2019. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem szólok be, tekintettel arra, hogy hosszú évek alatt megtanultam olyan tökélyre fejleszteni a kommunikációnat, hogy már a munkaviszonyom alatt "szép finoman" tudatom a főnökömmel, hogy nem értek egyet bizonyos dolgokkal. Volt, amit csak 2 héttel később mondtam el, mikor már lehiggadt, de olyan is volt, hogy közöltem vele: ezt az utasítást csak akkor hajtom végre, ha írásba adja (balesetveszélyes volt)

NEM ADTA, letett róla, nem vállalta a felelősséget :D

2019. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Még szép, hogy mondom! KI kell adni különben megbetegít :)

De azért érdemes megnézni az illetők kapcsolatait nehogy rosszul süljön el.

2019. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tettem ilyet. Elegánsabb vagyok annál, mintsem ilyen szintre süllyedjek.
2019. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!