Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit végezzek el nőként, ha...

Mit végezzek el nőként, ha célom, hogy végre legyen a kezemben egy piacképes végzettség, amivel elhelyezkedhetek?

Figyelt kérdés

Indulásnak (újraindulásnak) szeretnék valamit a kezembe, amivel elhelyezkedhetek. Hogy ne csak irodai adminisztrátor lehessek, vagy összeszerelőüzembeli munkás, válság esetén 1-2 évi munkanélküli.

Viszont sok évet már nem szánnék tanulásra, főleg OKJ-t keresek.


2019. jún. 16. 10:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell kétnaponta variálni?

Pár napja C#, aztán Python, most meg valami random OKJ.

Bármelyikkel jól el lehet helyezkedni, ha kiválasztod azt az egyet, és csinálod, és nem kérdezgeted minden héten, hogy nem lenne jobb inkább ez vagy az, vagy amaz!

Túlságosan mások (jelen esetben random ismeretlen válaszadók) véleményére hagyatkozol, ahelyett hogy hoznák egy döntést, kitartanál mellette és csinálnád!

2019. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Bérszámfejtő
2019. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Haba programozás kiesik, akkor valami pénzügyest választanék, amivel egy-két éven belül nyithatok könyvelő magánpraxist. Azt majd gyed mellett is kényelmesen lehet csinálni otthonról, és megszakadni sem kell benne.
2019. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Qrva, ott versenyképes a bér, és rugalmas a munkaidő is, 100k-t lazán félreteszel havonta, de inkább hetente...


btw: egyik OKJ se ér semmit, szal oda fölösleges menned.

2019. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy egyik OKJ se ér semmit, de mit csináljak?

Nekem a munka egy kényszer, hogy legyen mit enni. Ezért 4 évig ne legyen életem?

Úgy, hogy már eddig is tanultam és lelkiismeretesen - nemcsak az osztályzatokra gondolok itt.

Csak kellene végre egy papír, amivel elhelyezkedem, amiben szakmai gyakorlatot szerzek, ami valamennyire válságálló, amive GYES után is vissza tudok menni. Nem szeretnék továbbra is papírokat gyűjteni. Már cikinek érzem ezt a sok papírt.

2019. jún. 18. 09:23
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Van gond rendesen. Nem a papírért fizetnek, hanem a tudásért.

Elég szerencsétlen vagy, összeszedtél már egy kupac wc papírt, de még mindig akarsz szerezni még1-et, miután panaszkodtál, hogy így is sokat szereztél már.


troll gyanús topic imo...

2019. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%
Írtam, h pénzügyi, lószart nem reagáltál.
2019. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Egyenként mit kellett volna reagálni? :-o


A pénzügyi vonal nem annyira érdekel, de én is arra gondoltam, a könyvelőségre.



Emberekkel nem akarok foglalkozni, szerelni se, nem sok minden maradt.

2019. jún. 18. 10:20
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Semmit vazze, semmit nem kell reagálni. Csak sorold a kifogasaidat, mint a többi hülye, nehogy azt mondd véletlenül, hogy köszönöm, ezt megfontolom, mert akkor nyilván belepusztulnál.
2019. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ha Te is leírnád, mit érzékelsz kifogásként, talán többet segítenél, mint a gazdaságis ötleteddel.



De "köszönöm, megfontolom" - ha ettől jobban érzed magad.

2019. jún. 18. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!