Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz. Ki hogy írná meg...

Önéletrajz. Ki hogy írná meg az önéletrajzát ha 5 évig közmunkás volt?

Figyelt kérdés
Simán írjam bele a közmunkát, vagy hamukáljam hogy segédmunkás voltam? Lássuk be nem vagyok rá büszke, de anno örültem annak is hogy dolgozhattam közmunkán(több jelentkező volt mint hely - kelet Magyarország), utána meg "beleszoktam" így lett meg az 5 év.(jelenleg munkanélküli vagyok) Viszont baromi rosszul néz ki az önéletrajzom így, ha meg nem írok semmit akkor meg elég fura hogy nincs felsorolva az eddigi munkahelyeim

2019. jún. 21. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam oda, hogy közmunkás voltam, csak hogy mettől meddig, cég neve, munkakör, főbb feladatok. Nekem kicsivel több, mint 3 év volt, szintén keleti országrész. Programváltáskor a munkaügyi nem adott újabb közvetítő lapot, így jelenleg munkanélküli vagyok én is :(
2019. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beleírni hogy közmunka? Csak a helyet, céget, tevékenységet stb. kell írni.
2019. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, írd bele az adatokat, ahogy az előzők mondják.
2019. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor beleírom, bár aki ismeri azt szerintem tudja hogy a közmunka lesz az adott helynél :( Ráadásul első munkahelyem volt. Most meg majd 1 éve vagyok munkanélküli (nem bírtam tovább a helyet, meg ha kiszakadok hátha könnyebb a váltás)


1# Mióta vagy munkanélküli?

2019. jún. 22. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írd azt, hogy állami szféra - 5 év...
2019. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok, tavaly július óta :(

A volt munkahelyem itt a legnagyobb számban foglalkoztatja a közmunkásokat, mikor odakerültem 1500 körül mozgott a közmunkások száma a cégnél, míg rendes dolgozóból nem volt 400 se. Tavaly programváltás előtt voltunk 900 körül. Lehet ez is benne van, hogy sok helyre be sem hívnak interjúra az mellett, hogy állami szféra volt.

2019. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os Mi lett veled?

Én rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, jó néhány helyre be is hívtak de nem engem választottak...:(

Most azt hittem tavasszal majd sikerülni fog valami már, de a korona mizéria ugye bele kavart, sok ember elvesztette az állását :(

2020. máj. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!