Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy néz ki, hogy informatikusk...

Úgy néz ki, hogy informatikusként csődöt mondtam. Milyen más területre tudnék elmenni, ami nem egy nyolc általánost kívánó állás?

Figyelt kérdés
26/F vagyok. A hónap végével felszámolják azt a vidéki céget, ahol eddig programoztam. Ez egy ilyen sufni volt, sokszor a Munkaügyek sorozat feelingjével, hogy csak a fsz verés ment kb. Tisztában vagyok a tudásom hiányosságaival, hogy így nem nagyon kapnék állást a szakmában. És a motivációm is eléggé elfogyott. Mi a fenét tudnék dolgozni, ami legalább irodai, vagy olyan munka, aminek azért van karrier lehetősége. A diplomámon kívül csak érettségim van. Gondolom a hölgyekkel nehéz lesz versenyre kelnem az irodai pozíciókért. Egy átképzés esetleg oké lenne, de a meló mielőbb kellene.

2019. jún. 22. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Sereg, rendőrség, szolgálatok, MÁV/BKK.


Kb. azonnal felvesznek.

2019. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már több éve nyugtatón és antidepresszánson élek, nem tudom mennyire lenne kizáró ok.


Illetve mennyire lehet váltott munkarendet vállalni ilyenekkel.

2019. jún. 22. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ne add fel az IT-s karriered, nagyon jó potenciál van benne. Ha nem vagy biztos a tudásodban, keress IT Support munkákat, ott is kellhet SQL vagy Linux ismeret. Nőként vagyok IT Supporter, nem programoztam soha hivatásszerűen, de sosem adnám fel amit csinálok, egyszerűen imádom :)
2019. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Segedmunka vagy gyár, ezekben van jövő
2019. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Jelentkezz rendszergazdának egy iskolába - garantáltan nyugis állás kevés pénzért.
2019. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Legyél politikus, ősszel választások.
2019. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy egy kicsit kiégtem, és nem feltétlenül ezt akarom csinálni, vagy egy kis szünet kellene.
2019. jún. 22. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem először is menj el nyaralni, kirándulni valahová, ahol feltöltődhetsz (vidékre), aztán gondold át, hogy mit szeretnél csinálni, dolgozni vagy tanulni és annak megfelelően lépj tovább!


Hallottam olyan informatikusról, aki elment inkább kamionsofőrnek és azóta boldog. Lehet, ez neked is jobban tetszene és még a fizu sem rossz. :)

2019. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos B-s jogsim sincsen, mert elég ügyetlen voltam hozzá, pedig lehet, hogy tudnám élvezni a kamionozást, vagy fuvarozást.
2019. jún. 22. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor csináld meg, szerezd meg a jogsit!


Sokszor nem a tanuló a béna, hanem az oktató xar.

2019. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!