Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondás után kilátástalan a...

Felmondás után kilátástalan a helyzetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felmondtam egy cégnél, a héten jár le a felmondási időm. Egyre jobban közeledik az idő, annál jobban érzem, hogy kilátástalan a helyzetem :( Új munkahelyem nincs, és félek hogy megint évekig, hónapokig nem lesz új munkahelyem. Sajnos a felmondásomat a helyzet megkövetelte, az még jobban hozzátett hogy mindenki leszart mindent jóformán. Valaki volt hasonló helyzetben? Mi segített neki hogy túlvészelje a munkamentes napokat? :)

#felmondás #helyzet #kilátástalan #felmondási idő #megköveteli #új munkahely. Munkanélküli.
2019. jún. 25. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerjük az életed. Pl addig is elvállalsz e alantas munkát míg nincs szakmabeli munka? Vagy van-e egyáltalán szakmád?

Munkanélküli? Segíteni álláskeresésben nem szokásuk, de ha igényelhetsz pénzt akkor megéri bemenni (max 3 hónap nettó fizud kb 2/3át kapod)

2019. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Találni kell másik állást, nincs mese
2019. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 évet voltam a cégnél, napi 4 órát dolgoztam, 4 órába is voltam bejelentve. Így is adnak pénzt ha bemegyek vajon?
2019. jún. 25. 14:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám sajnos :(
2019. jún. 25. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4 órásra is adnak álláskeresésit. Mindegy, hány órára voltál bejelentve, csak azt nézik, hogy az elmúlt 3 évben van e legalább 360 nap munkaviszonyod. Neked 2 év alatt kb 730 napod van, így kb 73 napig jár majd pénz (minden 10 nap után 1 nap). Összege a bruttód 60%-a, amiből 25%-ot vonnak, és addig se, illetve ennek lejárta után 45 napig nem kell tb-t fizetned.
2019. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van, aki önérzetes és éhes, én inkább eszek és közben keresek mást...
2019. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nem értem, ez hogy érted? Leírnád nekem? Köszi
2019. jún. 25. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, mire gondol. Akkor kellett volna felmondani, amikor már megvolt az új állás.
2019. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell élni az életed, mintha dolgoznál, állíts be ébresztőt, tűzz ki minden napra valami célt és próbáld ezeket teljesíteni. Menj el és tanulj valami szakmát, tnulj nyelvet, képezd magad. Beszélj több emberrel is, hogy mit tanácsolnak, milyen munkát ajánlanak.
2019. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogos. De könnyű mondani mint megtenni. Sajnos okom volt rá hogy úgy mondjak fel, hogy nincs másik állásom. Az egészségem volt már veszélyben sajnos...
2019. jún. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!