Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes e abbahagyni az...

Érdemes e abbahagyni az egyetemet és inkább egy szakmát tanulni helyette?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsmentre járok,2 féléven vagyok túl.De nem szándékozok üzleti területen dolgozni.

Tavaly rendőrtisztire jelentkeztem elsőként,ezt csak valamiért bejelöltem második helyre és ide vettek fel,mivel az első nem sikerült.Idén újra jelentkeztem,de most se vettek fel.Ha lesz pótfelvételi,ott is akarok jelentkezni.

De ha az sem sikerül,ez a GM akkor sem tetszik.Akkor gondolkoztam rajta,elmennék gépgyártástechnológiai technikusnak vagy CNC forgácsolónak.Ezek jó szakmák.Az egyetemet meg itt hagynám.



2019. júl. 11. 03:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy hivatást. Ezek szerint nem a rendőri lesz az. De ezt helyetted kitalálni senki nem fogja, akkor sem, ha még 600szor kiírod ugyanazt a kérdést.
2019. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Újrakezdésre mind van lehetőség. S sok szakma van. Hány éves vagy kérdező?
2019. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21

Bármi is van,ezt a szakot meg ezt a sulit akkor is utálom.Sehogy sem jó ha ezt csinálom.

2019. júl. 15. 11:45
 24/25 anonim ***** válasza:
21 évesen még messze nem késő újrakezdeni akár teljesen mást is. 30 évesen 40 évesen hangozhat el, a "sose késő" közhely, de 21 évesen még erről se beszélhetünk.
2019. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
És ha személyi edzőnek mennék a GM befejezése után?
2019. júl. 18. 01:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!