Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Manapság milyen vállalkozásba...

Manapság milyen vállalkozásba éri meg belevágni?

Figyelt kérdés
Lenne 1,2 ötletem, de meghallgatok másokat is vállalkozással kapcsolatban!

2019. szept. 10. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amihez értesz.

Ha jó gipszkartonos vagy, akkor kartonozás/kivitelezés. Ha jó marketinges vagy, akkor valami online marketing, ha jó fejlesztő vagy, akkor IT.


Ha semmihez nem értesz, akkor valami MLM-be majd berántanak, és árulhatsz unit linked biztosítást a nagymuterednek

2019. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Először is gondold át, hogy miért szeretnél vállalkozó lenni. Több pénzért és/vagy szabadidőért?

Én, amikor egyéni vállalkozó lettem, akkor több pénzem lett, de ugyanúgy alkalmazott voltam, csak a saját magamé. Saját magamat hajtottam keményen, csérbe úgy osztottam be azt a kevés szabad időt, ahogy akartam.

Ha sokat akarsz keresni és sok szabadidőt is szeretnél, akkor olyan vállalkozásban gondolkodj (hosszú távon), ahol alkalmazottaid is vannak. Ott viszont nem számít annyira, hogy mihez értesz, az alkalmazottak kell értsenek hozzá.

2019. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mlmben mióta van alkalmazottad?!


Korábban még az "egyéni vállalkozás"-t említetted, hogy kockázatosabb, mint az mlmed kituggya :-)


Azzal foglalkozz, amihez értesz. Senki nem tudja helyetted ezt megmondani, Neked mi lenne a jó, mire van kellő rálátásod, mire van fizetőképes keresleted, milyen területi sajátosságokkal, stb.


Mint írja kituggya, teljesen életszerűtlen,-vagyis lehet életszerű, pl. a gyors csődhöz- pl. egy vendéglátó üzletvezető alkalmazott a szakmaidegen tulaj alól ki tudja úgy húzni talajt, hogy utána neki már nem lesz dolga átvenni a becsődölt tulajtól átvenni saját szakállra az általa, korábban mint alkalmazott által bejáratott üzletet.

2019. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

@Bak Norbert

Egy szóval sem említettem MLMet, ahogy a kockázatokról sem beszéltem.

Szerinted, ha végigsétálnál a városod főutcáján és minden egyes vendéglátó egységben megkérdeznéd, hogy a tulaj dolgozott-e előtte vendéglátásban, akkor milyen arány jönne ki?

2019. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom. Nem szokásom ez.

Viszont ebben dolgoztam azelőtt is mielőtt ebben vállalkoztam és ezt us tanultam elsőnek meg most felsőbb szinten is.Ebből adódóan eddig több olyan üzletet is tudtam szinte kompletten átvenni amire célzol, a szakmaidegenként végzett önjelölt vállalkozóktól megmentve pl a navos és egyéb végrehajtásoktól és csökkentve a veszteségeiket. Érdekes, nekem mind eredményesen működik azóta, amit ők csődközeli állapotba vittek.

2019. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kérdésben nem említetted az mlmet, de eddig szinte csak ezt említetted a gy.k.-n ezelőtt.😊
2019. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szolárium
2019. szept. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Űrkutatás, aszteroida bányászat, űrhajó tervező-építő-üzemeltető céget alapítsál, vagy ha ez nem megy akkor majd rád találnak az MLM huszárok!
2019. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 1,2 ötleted van, az megfelel kerekítve egy egész ötletnek!


Mi tart vissza a megvalósításától?

Elárulod a nagy ötletedet, vagy titok?

Ha titokként kezeled, hogy várod el mástól, hogy a sajátját megossza veled?

2019. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!