Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire esélyrs hogy a...

Mennyire esélyrs hogy a késöbbiekben hiánycikk lesz a kézfertotlenito es wc papir?

Figyelt kérdés
lehetosegem volt nagy mennyisegbe felhalnozni, mennyiert lehet oket eladni?
2020. márc. 18. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Spekulans, keselyu, a leglegalja.
2020. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Már hiánycikk.

Eladással csak óvatosan, javaslom olvasgass a drogdílerek munkásságáról és annak mintájára próbáld megszervezni az egészet.

De a fertőtlenítőt biztos helyen tartsd és legyen nálad önvédelem céljából fegyver, mert ölni képesek érte. Én jelen pillanatban wc papírért gurigánként 500-at kérnék el, kézfertőtlenítőért akár 5000-et is.

A NAV-val különösen vigyázz. Azt javaslom, hogy próbáld folyamatosan álcázni magad és feltűnésmentesen kezelni az ügyfeleket.

2020. márc. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
2# te is Istenes Bencénél láttad azt a videot? ;D
2020. márc. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo. Minek akarod eladni? Netan vege a virusnak? A kijarasi tilalom meg csak most fenyeget. Raadasul ez egy olyan cucc amit elobb utobb felhasznalsz. Nem tudom kinek tudnad eladni. Nekem nem kene egy koronavirusos wc papir 😂
2020. márc. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kézfertőtlenítő esetleg, bár a boltok, különösen a drogériák igyekeznek tartani a lépést a vásárlásokkal. Ebből nem lesz nagy hasznod.

WC papír miatt egyáltalán nem aggódom, ha elfogyna, víz még van, ha nem tudom kitörölni, majd kimosom.

2020. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap néztem a CBA-ban a wc papír polcot, hogy milyen szépen tele van.

Hirtelen büszke is lettem honfitársaimra, hogy nem halmozták fel feleslegesen, hogy másnak ne jusson.

2020. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a WC papír maniat én se értem. Nem letszukseglet. Nyilván pár hónap készlet van otthon, de csak hogy emiatt legalább ne kelljen boltba menni.
2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!