Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én, mint a kft ügyvezetője, a...

Én, mint a kft ügyvezetője, a fizetésemet elkölthetem a kft-s bankkártyáról?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem veszem le a pénzt, hanem azzal vásárolok benzinkúton, élelmiszerboltban, stb.

2021. márc. 8. 09:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező:


A vállalkozó lét első lépése lenne, hogy nem vagy tutyimutyi. A könyvelő és az ügyvéd is a te alkalmazásodban áll, FIZETSZ nekik a munkáért. Úgyhogy nincs olyan, hogy nem segítenek. Vagy ha van akkor ki kell rúgni őket és keresni egy másikat. Ilyen egyszerú a logika.

2021. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

A kft pénzét nem költheted bankkártyával magáncélra. A fizetésed utald ki, vagy vedd fel készpénzben. Ne pont ezen az egy utaláson akarj spórolni, mert a büntetés a megtakarított összegnek a 100, vagy 1000 -szerese lesz.


Amelyik könyvelő ezt engedi annak jobb, ha más szakmát keres.

2021. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!